قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
در گزارش قائم مطرح شد؛

گسترش كمی و كیفی كانون های فرهنگی تبلیغی استان قم

گسترش كمی و كیفی كانون های فرهنگی تبلیغی استان قم

دبیر مجمع کانون های فرهنگی تبلیغی استان قم، توسعه و گسترش کمی و کیفی کانون ها را از برنامه های مجمع دانست و اظهار داشت: به دنبال پراکندگی جغرافیایی و پراکندگی موضوعی و تخصصی کانون ها هستیم.حجت الاسلام محمدصادق ناطقی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره فعالیتهای سه ماهه آخر سال ۱۳۹۹ دبیرخانه مجمع کانون های فرهنگی تبلیغی استان قم اظهار داشت: با عنایت خداوند متعال و با نظر کریمانه حضرت معصومه (س) در انتخابات کانون های فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات، جمع ۹ نفره ای بعنوان نمایندگان مجمع کانون های فرهنگی تبلیغی انتخاب شدند.
دبیر مجمع کانون های فرهنگی تبلیغی استان قم اضافه کرد: فعالیتهای دوره جدید مجمع از دیماه با حضور نمایندگان مجمع، آقایان مهدوی ارفع، کلاته، ناطقی، وافی، اخوان، افشار، شعبانی، سیاری و خانم شکوریان فر شروع شده است.
وی با اشاره به اینکه بیشتر از ۲۰۰ کانون فرهنگی، تبلیغی و جهادی در استان وجود دارد، اضافه کرد: با عنایت به بدیع بودن و فعالیت گسترده کانون ها در همه زمینه ها، فعالیتهای مهمی در این مجمع، انجام شد.
حجت الاسلام ناطقی افزود: در این سه ماه توانستیم با عنایت و یاری همه دوستان، از ۱۰ کانون فرهنگی بازدید نماییم و با ۱۵۰ مدیر کانون ارتباط تلفنی بگیریم؛ همینطور ۱۰ جلسه به صورت رسمی و غیر رسمی در مجمع کانون های فرهنگی تبلیغی استان برگزار نمودیم.
دبیر مجمع کانون های فرهنگی تبلیغی اظهار داشت: ما توانستیم کارگروه های تخصصی را در جهت شبکه سازی تخصصی کانون ها تشکیل دهیم و در این راستا جلسات فردی با مدیران کانون ها و برنامه ریزی جهت بازدید از کانون ها با رویکرد تخصصی انجام گرفت؛ همینطور جدول ارزیابی برای این دیدارها و بازدیدها تنظیم شد.
وی اضافه کرد: در جهت هم افزایی با کانون های فرهنگی و تبلیغی، ما به صورت حضوری و در چارچوب مصاحبه، با ۲۷ مدیر کانون تازه تأسیس گفت و گو کردیم؛ همینطور در این زمان توانستیم برنامه و تقویم کاری سال ۱۴۰۰ را تدوین نمائیم
حجت الاسلام ناطقی به تشریح برنامه های آینده مجمع پرداخت و اظهار داشت: آموزش و توانمند سازی معرفتی، دانشی و مهارتی از برنامه های مهم ما است و در تلاشیم تا با فرآیند اجتماع، سازماندهی، هویت دهی و عملیات، به شبکه سازی بپردازیم.
وی توسعه و گسترش کمی و کیفی کانون ها را از دیگر برنامه های مجمع دانست و اظهار داشت: در همین راستا به دنبال پراکندگی جغرافیایی و پراکندگی موضوعی و تخصصی کانون ها هستیم.
دبیر مجمع کانون های فرهنگی تبلیغی اضافه کرد: عملیات های مشترکی در زمینه حوادث پیشبینی نشده و تقویت زیرساخت ها و پشتیبانی سخت افزاری برای پیشبرد اهداف کانون های فرهنگی و تبلیغی صورت خواهد گرفت.

1400/01/06
00:08:36
5.0 / 5
1058
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲