قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
در نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹:

رویدادهای استارت آپی دانشگاه علمی كاربردی تثبیت و فراگیر می شود

رویدادهای استارت آپی دانشگاه علمی كاربردی تثبیت و فراگیر می شود

قائم: معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام نمود: رویدادهای استارت اپی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال ۱۴۰۰ تثبیت و فراگیر می شود.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، پیمان دانش کار آراسته، از تحقق رویدادهای استارتاپی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سال ۱۴۰۰ اطلاع داد.
وی ایجاد بهره وری در کسب و کارها با استفاده از خلاقیت و نوآوری را در دنیای امروز ضروری دانست و اظهار داشت: استارت آپ ها یکی از نمونه های بهره وری در کسب و کارها هستند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه کرد: سال ۹۹ را سال عینیت بخشیدن به رویدادهایی استارت آپی هدف قرار دادیم و سال ۱۴۰۰ را سال تثبیت این تفکر در نظر گرفتیم.
دانش کار آراسته سه مبحث اصلی را در جهت تحقق این هدف شامل نهادینه کردین زیست بوم این فعالیت ها در سطح کشور از راه مراکز آموزش علمی کاربردی و مراکز نوآوری، بهره مند کردن مراکز از برکات این فعالیت ها و تثبیت دانشگاه جامع علمی کاربردی در کشور با تمرکز بر این مورد و فرصت ایجاد کسب و کار متناسب برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی علاوه بر مهارت آموزی عنوان نمود.


منبع:

1400/02/19
15:16:17
5.0 / 5
894
تگهای خبر: آموزش , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان قائم