قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
یك مقام مسئول خبر داد؛

ثبت نام ازدواج دانشجویی تا ۳۱ خرداد ادامه دارد

ثبت نام ازدواج دانشجویی تا ۳۱ خرداد ادامه دارد

به گزارش قائم سرپرست مدیریت خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی رهبری اظهار داشت: ثبت نام ازدواج دانشجویی تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ادامه دارد و تا کنون حدود ۲ هزار نفر ثبت نام کرده اند.حجت الاسلام سید محمد هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ثبت نام ازدواج دانشجویی به صورت آزمایشی شروع شده است و پذیرش زوج های دانشجو در مشهد مقدس در دهه کرامت شروع می شود، هم اکنون در انتظار تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم تا تاریخ دقیق را اعلام نماییم.
سرپرست مدیریت خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها اضافه کرد: اعزام زوج های دانشجو به مشهد مقدس با رعایت پروتکلهای بهداشتی و تعداد زوج های دانشجوی کمتر و امکانات آموزشی اختصاصی در داخل واحدهای هتل صورت خواهد گرفت تا افراد از نظر مسائل بهداشتی گرفتار مشکل نشوند.
وی اضافه کرد: در طول سال ۱۴۰۰ کاروان ها دیگر فصلی نخواهد بود بلکه به علت شرایط کرونا تا آخر سال با تعداد محدودتری اعزام صورت می گیرد. حدود ۹۰ تا ۹۶ کاروان اعزام خواهند شد البته اگر شرایط خاص دیگری پیش نیاید.
وی افزود: برای زوج های دانشجو علاوه بر دوره های آموزش حضوری که در مشهد مقدس برگزار می شود، ۲۰ ساعت دوره های آموزشی مجازی در سایت آموزشی دانشگاهیان نهاد، پیشبینی شده است.
سرپرست مدیریت خانواده و ازدواج نهاد نمایندگی رهبری اضافه کرد: ثبت نام ازدواج دانشجویی تا ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ادامه دارد و تا کنون حدود ۲ هزار نفر ثبت نام کرده اند.
به گزارش قائم به نقل از مهر، ثبت نام بیست و چهارمین دوره ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت به صورت آزمایشی شروع شده است.
دانشجویانی که از اول مهرماه سال ۱۳۹۷ تا اول اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ ازدواج کرده اند، می توانند با رفتن به سایت https: //ezdevaj.nahad.ir/registeration/sign-up ازدواج دانشجویی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ثبت نام کنند.


منبع:

1400/03/10
12:32:08
5.0 / 5
911
تگهای خبر: آموزش , اسلام , بهداشت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱