قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس دانشگاه خوارزمی:

واحدهای دانشگاه خوارزمی در تهران و كرج دارای تشكیلات مستقل میشوند

واحدهای دانشگاه خوارزمی در تهران و كرج دارای تشكیلات مستقل میشوند

رئیس دانشگاه خوارزمی از طراحی تشکیلات مستقل برای واحدهای دانشگاه خوارزمی در تهران و کرج اطلاع داد که با سرپرستی جداگانه مدیریت خویش را انجام می دهند.عزیزالله حبیبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تجمیع واحدهای دانشگاه خوارزمی در تهران و کرج اظهار داشت: ما برای ادامه فعالیت ها در هر محلی که مستقر هستیم بر مبنای نیازهای استانی، منطقه ای، ملی و بین المللی درحال جمع آوری برنامه های کاری از واحدهای مذکور هستیم.
وی افزود: بعد از جمع آوری برنامه های کاری واحدهای تهران و کرج، این برنامه ها در برنامه راهبردی دانشگاه ها تعریف خواهد شد و در نتیجه بر طبق این راهبردها، برخی از همکاران ما در کرج و تعدادی هم در تهران وظایف و برنامه های آموزشی و پژوهشی خویش را انجام خواهند داد.
رئیس دانشگاه خوارزمی اضافه کرد: همینطور تشکیلات مستقلی برای واحدهای دانشگاه خوارزمی در تهران و کرج طراحی می نماییم که با سرپرستی جداگانه مدیریت خویش را انجام دهند.
وی توضیح داد: مقرر است برای هر یک از واحدهای دانشگاه در تهران و کرج، مدیریت پردیس، تعریف نماییم که بر مبنای آن کسانی که در هر دو مکان فعالیت می نمایند با استقرار در محل جغرافیایی خود به فعالیتهای پژوهشی و آموزشی خود بپردازند.


منبع:

1400/04/08
12:28:58
5.0 / 5
794
تگهای خبر: آموزش , برنامه , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳