قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

محمدرضا حكیمی در بیمارستان بستری شد

محمدرضا حكیمی در بیمارستان بستری شد

حال محمدرضا حکیمی، نویسنده و پژوهشگر دینی، بعد از بستری شدن در بیمارستان، بهبود پیدا کرده است.


به گزارش قائم به نقل از خبر آنلاین، محمدرضا حکیمی، پژوهشگر و اندیشمند دینی، به علت ضعف شدید بدنی، در بیمارستان بستری شد. گزارش ها درباره دلیل بیماری این نویسنده، ضد و نقیض است. صفحه ای اینستاگرامی که به علاقه مندان حکیمی منسوب است، از ابتلای او به کرونا اطلاع داده و محمد کلهر، از اهالی رسانه هم آنرا تایید کرده و نوشته است: «ظاهرا بعد از دریافت دُز دوم واکسن کرونا، ایشان با فردی ناقل دیدار داشته و مبتلا شده اند.»
مرتضی کیا از نزدیکان محمدرضا حکیمی هم در گفتگو با مهر، از بهبود نسبی حال عمومی این اندیشمند اطلاع داد و اظهار داشت: «استاد حکیمی پس از دریافت دُز اول واکسن کرونا، یک ضعف عمومی پیدا کردند اما دو هفته پیش با دریافت دُز دوم واکسن، ضعف جسمانی شان بیشتر شد تا در نهایت، روز گذشته (یک شنبه ششم مهر)، با تشخیص تیم پزشکی تصمیم گرفته شد تا استاد حکیمی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شوند.»
او افزود: «الحمدالله حال نسبی ایشان رو به بهبود بوده که در وضعیت جسمانی استاد مشهود است.» محمدرضا حکیمی، اندیشمند دینی و نویسنده در ۱۴ فروردین ۱۳۱۴ در مشهد متولد شد. از آثار او میتوان به «الحیاة»، «خورشید مغرب»، «عقل سرخ»، «عاشورا: مظلومیتی مضاعف»، «شیخ آقا بزرگ تهرانی»، «تفسیر آفتاب»، «فریاد روزها»، «سپیده باوران» و... اشاره نمود.


منبع:

1400/04/20
13:09:56
5.0 / 5
891
تگهای خبر: بیماری , پزشك , دین , عاشورا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲