قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

شعار محوری هیات های مذهبی

شعار محوری هیات های مذهبی

رئیس اداره تشکل های مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت:  «ما نسل به نسل در پناهت هستیم» بعنوان شعار محوری هیئت های مذهبی اعلام گردید و همه هیئت ها سال جاری با این شعار به استقبال ماه محرم می روند.


به گزارش قائم به نقل از ایرنا از سازمان تبلیغات اسلامی حجت الاسلام مجید باباخانی روز یکشنبه درباره شعار طراحی شده سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد: «نسل به نسل در پناه حسینیم» ترجمان عمومی اهداف سازمان تبلیغات اسلامی در محرم ۱۴۰۰ است و بنابراین همه تلاش خویش را برای هماهنگی های مورد نیاز این مقوله معطوف کردیم.
وی اضافه کرد: بدین ترتیب کلیه هیئات مذهبی سال جاری به شکل منسجم و هماهنگ با عنایت به مبحث اهمیت نسل حسینی و با این شعار فعالیت خواهند کرد و تبلیغات محیطی و فضای شهری هم با همین مبحث در سطح شهرها صورت خواهد گرفت.
باباخانی افزود: طرح بعدی سازمان تبلیغات اسلامی، مشکی پوش کردن فضاهای سراسر کشور در ماه محرم و عزای امام حسین (ع) است که سال قبل به علت انتشار کرونا و کوتاهی کردن شهرداری ها، گرفتار ضعف بودیم.
رئیس اداره تشکل های مذهبی سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: پیوست های گوناگونی برای هیئات در نظر گرفته شده که ایستگاه های صلواتی و موکب ها با رعایت همه پروتکلهای بهداشتی فعالیت کنند.
پروفایل نسل حسینی ساخته شد
سازمان تبلیغات همینطور اعلام نمود: در آستانه ماه محرم ربات «نسل حسینی» این امکان را برای کاربران فضای مجازی فراهم می آورد تا تصاویر پروفایل خویش را مزین به شعار سال جاری هیئت های مذهبی کنند و در چهار روز گذشته، بیشتر از ۳۰ هزار نفر از کاربران مبادرت به ساخت تصاویر پروفایل خود در چارچوب ویژه محرم کرده اند.
با توجه شرایط بیماری کرونا که حضور در هیئات و جلسات عزاداری برای عموم مردم کمتر امکان پذیر است، عزاداران حسینی می توانند با حضور موثر و قوی در فضای مجازی ارادت خویش را به سالار شهیدان نشان دهند که یکی از این جلوه های حضور، انتخاب پروفایل کاربران با مبحث محرم است.
از سوی دیگر با عنایت به اینکه شعار «ما نسل به نسل در پناهت هستیم» بعنوان شعار محوری محرم سال جاری از جانب هیئت های مذهبی انتخاب شده است، سایت عقیق به همین مناسبت امکانی را فراهم آورده تا کاربرانی که علاقه به ساخت و استفاده از پروفایل هایی مزین به این شعار را دارند از این امکان بهره مند باشند.

1400/05/18
12:44:01
5.0 / 5
971
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امام , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵