قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
امام جمعه كرمانشاه:

اجلاس پیرغلامان حسینی باید به بهترین شکل در کرمانشاه اجرا شود

اجلاس پیرغلامان حسینی باید به بهترین شکل در کرمانشاه اجرا شود

به گزارش قائم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت اجلاس پیرغلامان حسینی، اظهار داشت: این اجلاس باید به بهترین شکل ممکن و در شأن نام آن در کرمانشاه اجرا شود.


به گزارش قائم به نقل از ایرنا، آیت الله «مصطفی علما» روز سه شنبه در مراسم تحویل پرچم بارگاه ملکوتی حضرت امام حسین (ع) و حضرت ابوالفضل العباس گفت: کسب میزبانی اجلاس پیرغلامان حسینی افتخار بزرگی برای کرمانشاه و مردم ولایت مدار آن شمرده می شود.
وی افزود: اجلاس پیرغلامان حسینی یک رویداد بین المللی است که مهمانانی از دیگر کشورهای اسلامی نیز در آن شرکت می کنند بدین سبب باید همه توان خودرا برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد مهم به کار بگیریم.
آیت الله علما اشاره کرد: از اکنون برای برگزاری هرچه بهتر اجلاس پیرغلامان حسینی باید برنامه ریزی کرده و در این راستا نیروهای مسلح شامل ارتش، نیروی انتظامی و سپاه نیز باید پای کار آمده تا بهترین برنامه ریزی صورت گیرد.امام جمعه کرمانشاه با اعلان اینکه خدمت در دستگاه امام حسین (ع) توفیق و سعادت می خواهد، اظهار داشت: حالا که این سعادت نصیب ما شده است باید آنرا قدر دانسته و به شکل شایسته ای از آن استفاده نمائیم.
وی امام حسین (ع) را مظهر آزادگی در جهان دانست و اظهار داشت: نام ایشان به هر جلسه و برنامه ای قداست می بخشد، ما هرچه داریم از امام حسین است و امیدوار هستم بتوانیم خدمتگذار خوبی برای ایشان باشیم.
آیت الله علما در آخر از زحمات استاندار کرمانشاه نیز برای کسب میزبانی نوزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی. تشکر کرد و اظهار داشت: این کار یکی از اقدامات باارزش ایشان است که در کارنامه کاریشان ثبت و توشه ای برای آخرتشان خواهد بود.
نوزدهمین اجلاس بین المللی پیرغلامان حسینی محرم ۱۴۰۱ در کرمانشاه برگزار می شود.


منبع:

1400/06/30
17:38:38
5.0 / 5
649
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امام , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳