قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

فراخوان نشست تخصصی شورایعالی قرآن منتشر گردید

فراخوان نشست تخصصی شورایعالی قرآن منتشر گردید

به گزارش قائم شورایعالی قرآن با انتشار فراخوانی از برگزاری شانزدهمین نشست تخصصی استادان، قاریان و حافظان ممتاز قرآن کریم با موضوع «تلاوت قرآن و نغمه­ های دینی؛ رسانه ملی و فضای مجازی» اطلاع داد.


به گزارش قائم به نقل از ایرنا شورایعالی قرآن با انتشار فراخوانی از استادان، قاریان، حافظان، اصحاب هنرهای آواییِ دینی، تولیدکنندگان برنامه ­های قرآنی و عموم افراد خوش­فکر و أهل ذوق دعوت کرد پیشنهادات، ایده ­ها و طرح ­های خلاقانه و مبتکرانه خود در زمینه تولید و پخش آثار صوتی و تصویریِ تلاوت قرآن و سایر نغمه ­های دینی شامل دعا، اذان، تواشیح، ابتهال و مناجات فارسی را که ضمن حفظ شأن و جایگاه این نغمات الهی، بتواند منجر به جلب نظر و اقبال بیشتر از پیش مخاطبان صدا و سیما و فضای مجازی شود، ارائه نمایند.
این پیشنهادات به صورت «ایده» یا «طرح» قابل عرضه است و می ­تواند ناظر به قالب ­های برنامه ­سازی، دکور و صحنه اجرا، نورپردازی، تصویرگذاری، صدابرداری، سبک اجرا و ارائه، و موضوعات محتوایی و شکلی دیگر باشد.
علاقمندان، ایده یا طرح مدنظر خویش را در فرم ­های مربوط تکمیل و تا آخر آبان ۱۴۰۰ از راه یکی از پیام ­رسان­ ها به شماره ۰۹۱۲۱۰۸۳۶۲۶ ارسال نمایند. بعد از ارزیابی طرح ­ها و ایده ­های ارسالی توسط داوران متخصص قرآنی و رسانه ­ای، از برگزیدگان در اختتامیه شانزدهمین نشست تخصصی استادان، قاریان و حافظان ممتاز قرآن کریم تجلیل به ­عمل می آید و این ایده ­ها برای بهره ­برداری و برنامه ­سازی در اختیار صدا و سیما قرار خواهد گرفت.

1400/07/07
09:14:12
5.0 / 5
782
تگهای خبر: برنامه , دین , فرهنگ , قرآن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱