قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
با حكم وزیر علوم؛

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم منصوب گردید

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم منصوب گردید

قائم: وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم را منصوب نمود.به گزارش قائم به نقل از وزارت علوم، محمد علی زلفی گل با صدور حکمی، مرتضی فرخی را بعنوان معاون حقوقی و امور مجلس منصوب نمود
متن حکم انتصاب دکتر فرخی به این شرح است؛
نظر بمراتب تعهد، تخصص و توانمندی های باارزش جناب عالی، به سبب این حکم بعنوان «سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس» وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب می شوید.
انتظار می رود با تعامل سازنده و مؤثر با نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در شفاف سازی اهداف و برنامه ها و تصویب قوانین مورد نیاز با توجه به ماموریت های مختلف وزارت علوم، دانشگاه ها، مؤسسات آموزشی، پژوهشی و فناوری، در راه تحقق و عملیاتی سازی راهبردهای طرح شده در «بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی» در زمینه علم و فناوری و برنامه‌ی ارائه شده به مجلس شورای اسلامی، با به کارگیری همه ظرفیت های نظام علم و فناوری کشور، موفق و سربلند باشید.
رجای واثق دارم با پیروی از آموزه های اسلامی، رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مبانی علمی و قانونی، راهبردهای دولت مردمی و مساعدت آحاد دانشگاهیان عزیز، در حفظ و حراست از حقوق قانونی مجموعه‌ی آموزش عالی کشور و تحکیم جایگاه حقوقی و قانونی وزارت علوم نقشی مؤثر ایفا نمائید.
توفیق بیش از پیش جناب عالی را در پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)، از درگاه پروردگار متعال خواستارم.
دکتر فرخی قبل از این رییس دانشگاه پیام نور باقرشهر، مشاور نمایندگان ادوار مختلف در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره) و معاون اداری مالی پژوهشگاه فرهنگ و هنر اسلامی را عهده دار بوده است.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همین طور طی نامه ای جداگانه از زحمات و کوشش های دکتراسلامی پناه معاون سابق حقوقی و امور مجلس در مدت تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.


منبع:

1400/07/18
11:43:29
5.0 / 5
710
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , امام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳