قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
با حكم وزیر علوم؛

سرپرست دانشگاه حکیم سبزواری انتخاب شد

سرپرست دانشگاه حکیم سبزواری انتخاب شد

به گزارش قائم وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سرپرست دانشگاه حکیم سبزواری را منصوب نمود.به گزارش قائم به نقل از وزارت علوم، محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، «محمدعلی زنگنه اسدی» را بعنوان سرپرست «دانشگاه حکیم سبزواری» منصوب نمود.
زلفی گل در این حکم انتصاب آورده است؛ نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب پرارزش جنابعالی، به باعث این حکم بعنوان «سرپرست دانشگاه حکیم سبزواری» منصوب می شوید.
انتظار می رود با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، روحیه انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه های عرضه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه همچون ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست ها و برنامه های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش محور، پژوهش آموزش محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند «دانشگاه اسلامی» بکار گیرید.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همینطور در نامه ای جداگانه از خدمات و تلاشهای علی اصغر مولوی رئیس سابق دانشگاه حکیم سبزواری قدردانی کرد.
زنگنه اسدی دانش آموخته رشته جغرافیای طبیعی از دانشگاه اصفهان و عضو هیأت علمی دانشگاه حکیم سبزواری با مرتبه علمی دانشیار است و از سوابق اجرایی وی میتوان به ریاست دانشکده ادبیات و علوم انسانی، معاونت اداری و مالی و معاونت پژوهشی دانشگاه تربیت معلم سبزوار و معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه حکیم سبزواری اشاره نمود.


منبع:

1400/08/29
20:16:26
5.0 / 5
700
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
لینک دوستان قائم