قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

7 رویداد بین المللی آذر ماه در دانشگاه علامه

7 رویداد بین المللی آذر ماه در دانشگاه علامه

هفت رویداد بین المللی در دانشگاه علامه در هفته دوم آذرماه برگزار می گردد.به گزارش قائم به نقل از مهر، دانشگاه علامه طباطبائی در هفته دوم آذرماه ۱۴۰۰میزبان هفت برنامه بین المللی با حضور استادانی از گرجستان، روسیه، هندوستان، استرالیا، سوییس، آمریکا، سوئد، ایتالیا، آلمان، فیلیپین، ازبکستان، مصر و ایران خواهد بود.
گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه علامه طباطبائی و معاونت گسترش زبان فارسی و ایران شناسی وزارت علوم تحقیقات و فناوری، شنبه ششم آذر ماه از ساعت ۱۵ تا ۱۷ دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی: ایماژهای زندگی در دیوان شمس با تکیه بر آموزه های رواقیون را برگزار می کنند که به صورت برخط از آدرس https: //meeting.atu.ac.ir/ch/persianlit در دسترس خواهد بود.
دوشنبه هشتم آذر ماه هم مدرسه بین المللی روابط میان فرهنگی ایران و گرجستان، جلسه دهم دوره آشنایی با زبان گرجی را از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۱: ۳۰ در آدرس https: //meeting.atu.ac.ir/ch/researchcenter برگزار می نماید.
در همین روز و هم سه شنبه نهم آذرماه نشست " ایران و روسیه در جهان درحال تحول: تاریخ، فرهنگ و چشم انداز همکاری" از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۶: ۰۰ برگزار می گردد.
دانشکده مدیریت و حسابداری هم در روز دوشنبه هشتم آذر ماه از ساعت ۱۴ تا ۱۷ میزبان "هجدهمین همایش بین المللی مدیریت" خواهد بود که از آدرس https: //meeting.atu.ac.ir/ch/imgc در دسترس خواهد بود.
کارگاه آموزش زبان ازبکی و ترجمه متون رسانه ای از عربی به فارسی هم همچون نشست های علمی هفته دوم آذر ماه در دانشگاه علامه خواهد بود.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این همایش ها می توانند به این نشانی رجوع کنند.


منبع:

1400/09/06
20:43:41
5.0 / 5
771
تگهای خبر: آموزش , برنامه , فرهنگ , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲