قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
آیت الله علوی گرگانی:

نسل جوان با تاکید بر اندیشه های الهی افتخارآفرینی می کند

نسل جوان با تاکید بر اندیشه های الهی افتخارآفرینی می کند

قم ـ ایرنا ـ آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید اظهار داشت: در شرایط امروز دشمنان تلاش می کنند، ایران اسلامی به موفقیت نرسد، ولی با اراده معنوی و الهی که خداوند به ملت ایران داده است، نسل جوان افتخارآفرینی می کند.


به گزارش چهارشنبه شب مرکز خبر حوزه، وی در دیدار امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی عنوان کرد: به لطف خدا، ناوگروه ۷۵ ارتش در اقیانوس اطلس حضور پیدا کرد و با موفقیت این مورد انجام شد که شایسته تقدیر و افتخاری برای نظام اسلامی است.
وی ضمن اشاره به آیه ای از قرآن کریم بیان نمود: خداوند در قرآن کریم می فرماید: حق تعالی با اهل تقوا و نیکوکاری است و اگر نسل جوان توجه به خداوند داشته باشند و از او کمک بخواهند، بطور قطع موفق می شوند.
این مرجع تقلید تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی، نظام مستحکمی است و با توطئه های دشمن شکست نمی خورد؛ چون در همه زمینه ها خدا را مدنظر قرار می دهد.
وی حرکت در راه رضای الهی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: هر کسی که در زندگی خود خدا را در نظر بگیرد، همه چیز دارد و در مقابل کسی که از خدا غافل شود، هیچ چیزی ندارد و شکست می خورد.

1400/09/12
13:21:36
5.0 / 5
804
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , قرآن , نیكوكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم