قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
ضمن اعلام تمهیدات ترافیكی بیان شد

برآورد روزانه ۳۰ هزار میهمان برای سالگرد شهادت سردار دل ها در کرمان

برآورد روزانه ۳۰ هزار میهمان برای سالگرد شهادت سردار دل ها در کرمان

قائم: فرمانده انتظامی استان کرمان با اعلان اینکه برآورد شده روزانه 25 تا 30 هزار میهمان برای سالگرد شهادت سردار سلیمانی وارد این استان شود اصرار کرد که تمهیدات ترافیکی برای ایمنی بخشی در راه های مواصلاتی و تکریم این افراد انجام شده است.


به گزارش قائم به نقل از خبرگزاری ایرنا، سردار عبدالرضا ناظری روز چهارشنبه در مراسم تجلیل از فعالان راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان اضافه کرد: باتوجه به آمار بالای مسافران و میهمانان ضرورت دارد که در جاده های ارتباطی استان خدمات ایمن دریافت نمایند.
وی گفت: ماموران انتظامی و راهور با حضور و هشدار خود زوار سردار دل ها را در محورهای ارتباطی استان کنترل می کنند و زمینه سفری ایمن را برای آنان فراهم می سازند.
فرماندهی انتظامی استان کرمان در ادامه با اشاره به اقدامات بازدارنده در مقابل تخلفات حادثه ساز در جاده ها اظهار داشت: برخی مجازات ها مربوط به قوانین دهه های گذشته است که نیاز به بروزرسانی دارند.
کاهش تلفات جاده ای کرمان طی ۳ سال گذشته
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان نیز در این جلسه با تاکید بر این که طی سه سال اخیر کاهش تلفات جاده ای را در محورهای برون شهری استان داشته ایم اظهار داشت: ۳۷ میلیون تن بار از مبدا استان کرمان طی یکسال گذشته جابه جا کردیم که ۱۷ هزار راننده در این بخش فعال می باشند.
سیدعلی حاج سیدعلیخانی با تقدیر از رانندگان و دست اندرکاران حوزه راهداری و حمل و نقل استان کرمان اضافه کرد: همین طور ۵.۲ میلیون مسافر بوسیله وسایل نقلیه عمومی در محورهای ارتباطی استان جابه جا شدند.
وی بیان کرد: در زمینه راهداری ۲۹ گردنه برفگیر در استان کرمان داریم که چهار هزار کیلومتر از محورهای ارتباطی ما را تحت تاثیر قرار می دهند و الان ۳۸۰ راهدار در آنها مستقر هستند که به مردم خدمات می دهند.
به گزارش قائم به نقل از خبرگزاری ایرنا اول دیماه روز راهدار نام گرفته است.


منبع:

1400/10/03
10:59:53
5.0 / 5
760
تگهای خبر: خدمات , سفر , شهادت , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲