قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

اعلام آمادگی دانشگاه پیام نور برای برگزاری دوره های مهارتی

اعلام آمادگی دانشگاه پیام نور برای برگزاری دوره های مهارتی

سرپرست دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشگاه پیام نور آمادگی خودرا برای همکاری مشترک با دانشگاه علمی کاربردی با هدف توسعه کارآفرینی و پرورش مهارت های دانشجویان اعلام می کند.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه پیام نور، ابراهیم تقی زاده در جلسه مشترک با رئیس و اعضای هیأت رئیسه دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن اشاره به ظرفیت های ویژه دانشگاه پیام نور اضافه کرد: دانشگاه پیام نور طی سالهای گذشته فراخور نیاز داوطلبان تحصیل در این دانشگاه، مبادرت به توسعه فضاها و زیرساخت های فیزیکی و توسعه رشته ها کرده است.
وی با عنوان این که ۶۵ درصد رشته ها و اساتید دانشگاه پیام نور در بخش علوم انسانی و مابقی در بخش علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و هنر است، عنوان کرد: دانشگاه پیام نور همینطور به شبکه آزمایشگاهی گسترده و زیرساخت های غنی الکترونیکی مجهز است که میتوان از این ظرفیت ها و توانمندی ها در عرضه خدمات مطلوب تر به دانشجویان و گسترش مهارت آموزی آنها بهره برد.
تقی زاده عنوان کرد: دانشگاه پیام نور دانشگاهی کتاب محور و منبع محور است و ازاین رو دانشجویان این دانشگاه در زمینه مطالعه نظری بسیار غنی هستند و درصد قابل توجهی از پذیرفته شدگان دانشگاه ها برتر در مقاطع تحصیلات تکمیلی را دانشجویان دانشگاه پیام نور می سازند.
وی دانشگاه علمی کاربردی را از دانشگاه های پیشرو در زمینه مهارت آموزی دانست و عنوان کرد: دانشگاه پیام نور امروز رسالت اصلی و هدفمند خویش را رفع دغدغه دانشجویان برای اشتغال می داند و در این راستا تلاش دارد در زمینه کارآفرینی و مهارت آموزی از ظرفیت ها، توانمندی ها و تجربیات دانشگاه های پیشرو در این امر بهره برده و گامی مهم و مؤثر برای دانشجویان این مرز و بوم بردارد.
وی هدف مشترک تمام دانشگاه های کشور را پرورش فرزندان و آینده سازان میهن اسلامی عنوان نمود و عنوان کرد: این دانشگاه آمادگی دارد با استفاده از تمامی ظرفیت ها، تجهیزات و امکانات این دانشگاه در جهت تعامل بیشتر، گسترش همکاریهای مشترک و برگزاری دوره های آموزشی و مهارتی کوتاه مدت و دراز مدت گام بردارد.
تقی زاده بر ضرورت بررسی شرایط همکاریهای فیمابین و تشکیل کارگروه های تخصصی برای معرفی و شناسایی و بهره گیری از ظرفیت های آموزشی و اجرایی دو دانشگاه تاکید نمود.
بلندی رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی هم از همکاری مشترک با دانشگاه پیام نور استقبال کرد.

1400/12/09
23:34:06
5.0 / 5
652
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم