قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
با حضور رئیس دانشگاه تهران؛

ساختمان جدید دانشکده معارف و اندیشه دانشگاه تهران

ساختمان جدید دانشکده معارف و اندیشه دانشگاه تهران

آئین افتتاح ساختمان جدید دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران با حضور دکتر سید محمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران برگزار گردید.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه تهران، دکتر سید محمد مقیمی، رئیس دانشگاه تهران امروز دوشنبه ۹ اسفند ماه در آئین افتتاح ساختمان جدید دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران، با تبریک عید مبعث پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص)، اظهار داشت: در آغاز دوره جدید مدیریتی دانشگاه تهران، در جلسه ای که با استادان دانشکده معارف و اندیشه اسلامی برگزار برگزار شد، گلایه هایی در خصوص مشکلات فضای فیزیکی و محل استقرار این دانشکده عنوان شد. بعد از بررسی امکانات موجود، ساختمان جدیدی برای دانشکده در نظر گرفته شد.
وی با تاکید بر استفاده بهینه از امکانات دانشگاه تهران، اضافه کرد: در سیستم مدیریت دانشگاه باید تلاش نماییم که با همفکری یکدیگر، وظایف شرعی و اداری خویش را در برابر اسلام عزیز به انجام رسانیم.
رئیس دانشگاه تهران افزود: عرضه خدمات به همه دانشکده ها، از خصوصیت های دانشکده معارف و اندیشه اسلامی است. ازاین رو هر تحول کوچکی که از نظر روش و محتوا در این دانشکده اتفاق می افتد، می تواند تحول عظیمی در همه رشته ها و دانشکده ها ایجاد نماید. ازاین رو قائل به ارتقای جایگاه دانشکده معارف از همه جهات هستیم.
دکتر سید حسن قاضوی، رئیس دانشکده معارف و اندیشه اسلامی هم ضمن اشاره به حرکت جهادی رئیس دانشگاه تهران در اختصاص ساختمان جدید به دانشکده معارف و اندیشه اسلامی، بیان نمود: به رغم زمان کوتاه - کمتر از سه ماه از عرضه درخواست ارتقای فضای فیزیکی دانشکده معارف و اندیشه اسلامی - با مجاهدت مثال زدنی و با وجود محدویت های مالی، اما ساختمان جدید دانشکده آماده شد.


منبع:

1400/12/10
22:22:58
5.0 / 5
580
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , پیامبر , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳