قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
از سوی سرپرست دانشگاه اعلام شد؛

مأموریت اصلی دانشگاه فنی و حرفه ای در سال 1401

مأموریت اصلی دانشگاه فنی و حرفه ای در سال 1401

سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای، تربیت نیروی استاندارد بین المللی برای کار و اشتغال آفرینی را مأموریت اصلی دانشگاه دانست و تحقق این هدف را مستلزم چرخش نگاه مدیران به سمت عملگرایی برشمرد.به گزارش قائم به نقل از مهر، عرفان خسرویان سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای به مناسبت حلول سال نو با کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه ای دیدار نمود.
دراین دیدار، خسرویان ضمن اشاره به همزمانی شروع به کار دانشگاه با ماه مبارک رمضان، ضمن تبریک سال جدید به کارمندان سازمان مرکزی و خانواده بزرگ دانشگاه خاطرنشان کرد: سال ۱۴۰۱ که از جانب مقام معظم رهبری به سال «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین» مزین شده، در واقع به مأموریت های دانشگاه فنی و حرفه ای مرتبط می باشد و چون دانشگاه ها از بودجه عمومی دولت استفاده می نمایند، بایستی با برنامه ریزی دقیق به سمت تحقق اهداف گام بردارند.
وی تربیت نیروی استاندارد بین المللی برای کار و اشتغال آفرینی را مأموریت اصلی دانشگاه دانست و تحقق این هدف را مستلزم چرخش نگاه مدیران به سمت عملگرایی برشمرد.
خسرویان با بیان این مطلب که شکل گیری شخصیت دانشجویان در آموزش های مجازیِ صرف تحقق نمی یابد، چونکه دانشگاه موضوعیت دارد و ماهیت آن با مؤسسات آموزشی و آموزشگاه ها و مدارس متفاوت می باشد، اظهار داشت: دانشگاه فقط در امر آموزش خلاصه نمی گردد و دانشجو از رهگذر حضور در دانشگاه بایستی در میادین مختلف فرهنگی، اجتماعی و دیگر عرصه ها رشد کرده و بالنده شود.
وی تصریح کرد: شروع آموزش های حضوری پس از قریب به ۲۵ ماه دوری دانشجویان و استادان از کلاس های درسی، کارگاهی و آزمایشگاهی اتفاق مهمی است و امکان دارد در ابتدای امر با نواقصی مواجه باشد که تلاش می نماییم فضای آموزش حضوری را به سطحی قابل قبول و مورد انتظار برای دانشجویان برسانیم.


منبع:

1401/01/16
20:13:23
5.0 / 5
523
تگهای خبر: آموزش , برنامه , دین , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم