قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
از سوی مركز جذب اعلام شد؛

ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی به تعویق افتاد

ثبت نام در فراخوان جذب هیات علمی به تعویق افتاد

قائم: ثبت نام در فراخوان جذب اردیبهشت ۱۴۰۱ که قرار بود از امروز آغاز شود به علت پاره ای از مشکلات به تعویق افتاد.به گزارش قائم به نقل از مهر، بنا بر اعلام مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، شرکت در فراخوان جذب اردیبهشت ۱۴۰۱، به علت پاره ای از مشکلات به تعویق افتاده و امکان ثبت نام فراخوان تا اطلاع ثانوی به تأخیر خواهد بود.
اطلاع رسانی زمان جدید از راه مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم به نشانی http: //mjazb.ir/انجام خواهد شد.
بر اساس اعلام قبلی جدول زمانبندی فراخوان اردیبهشت ۱۴۰۱ جذب هیأت علمی دانشگاه ها، فراخوان جذب اعضای هیأت علمی اردیبهشت ۱۴۰۱ دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور از ۸ اسفند ۱۴۰۰ شروع شد و دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تا آخر اسفند ماه ۱۴۰۰ فرصت داشتند با رفتن به سامانه مرکز جذب وزارت علوم به نشانی https: //applicant.markazjazb.ir برای جذب هیأت علمی اعلام نیاز کنند.
بررسی اعلام نیاز دانشگاه ها و تخصیص ظرفیت توسط مرکز نظارت و ارزیابی از ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ آغاز و تا ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ادامه داشت.
دانشگاه ها هم از ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ الی ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ به تطبیق نیاز با تاییدیه مرکز نظارت خواهند پرداخت و فرآیند ثبت نام متقاضیان برای جذب در دانشگاه ها قرار بود از امروز ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ آغاز شود که به علت پاره ای از مشکلات به تعویق افتاد.


منبع:

1401/02/18
14:47:19
5.0 / 5
500
تگهای خبر: آموزش , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان قائم