قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معان نهاد رهبری در دانشگاهها:

4 جلسه از 16 جلسه درس معارف مجازی

4 جلسه از 16 جلسه درس معارف مجازی

به گزارش قائم معاون آموزشی نهاد نمایندگی رهبری اظهار داشت: در بخشنامه ای به دانشگاه ها ابلاغ کرده ایم که اساتید دروس معارف می توانند از 16 جلسه 4 جلسه را مجازی برگزار کنند.به گزارش قائم به نقل از نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، حجت الاسلام نیکزاد عیسی زاده درباب مجازی و یا حضوری بودن کلاس های دروس معارف با حضوری شدن آموزش دانشگاه ها اظهار داشت: باتوجه به بهبود وضعیت و فراهم شدن شرایط برای برگزاری کلاس ها بصورت حضوری، طبیعتاً دروس معارف نیز از این ظرفیت برخوردار خواهد بود و کلاس های دروس معارف بنا بر شرایط به طور حضوری انجام خواهد شد. به دانشگاه ها اعلام نموده ایم هرگونه تعامل و برخوردی که با دروس دیگر صورت می گیرد، دروس معارف نیز تابع آن خواهد بود.
وی درباره برنامه معاونت آموزشی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها درباره برگزاری کلاس های دروس معارف به طور مجازی اضافه کرد: درباره این که در صورت حضوری شدن آموزش آیا کلاس های دروس معارف مجازی خواهد بود یا حضوری؛ در بخشنامه ای که به دانشگاه ها ابلاغ کرده ایم، عنوان شده است در صورتیکه آموزش دانشگاه ها حضوری شود، اساتید دروس معارف می توانند از ۱۶ جلسه دروس معارف ۴ جلسه را بصورت غیر حضوری برگزار کنند و ۱۲ جلسه باید حضوری اجرا شود.
معاون آموزشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها درباره پروسه برگزاری امتحانات دروس معارف و این که بصورت حضوری است یا مجازی اشاره کرد: نحوه برگزاری امتحانات دروس معارف نیز؛ تابع قوانین دانشگاه و وزارت علوم خواهد بود. البته باتوجه به بهبود شرایط، برنامه ریزی در دانشگاه ها باید به شکلی باشد که امتحانات اختتام ترم هم بصورت حضوری اجرا شود.


منبع:

1401/03/30
08:50:36
5.0 / 5
400
تگهای خبر: آموزش , اسلام , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴