قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

بازدید دانشجویان خارجی از محل زندگی و سخنرانی های امام راحل

بازدید دانشجویان خارجی از محل زندگی و سخنرانی های امام راحل

قائم: دانشجویان شرکت کننده در دوره آموزشی فرهنگی دانشجویان بین الملل با حضور در جماران از محل زندگی و حسینیهِ محل سخنرانی های رهبر فقید انقلاب اسلامی بازدید نمودند.به گزارش قائم به نقل از سازمان امور دانشجویان، دوره آموزشی فرهنگی دانشجویان بین الملل از ۲۲ مرداد ماه ۱۴۰۱ به همت اداره کل امور دانشجویان بین الملل سازمان امور دانشجویان و میزبانی دانشگاه علامه طباطبایی شروع شده است.
در این دوره آموزشی _فرهنگی ۴۰۰ دانشجو بین المللی از دانشگاه سراسر کشور حضور پیدا کرده اند.
دینداری در تمدن نوین اسلامی، فرصت ها و ظرفیت های جهان اسلام، تهدیدها و چالش های جهان اسلام، سواد رسانه ای و جنگ شناختی، هویت دانشجویی و مهارت های زندگی شش محوری است که برنامه های آموزشی این دوره برمبنای آن تدوین شده اند.
همچنین در زمینه فوق برنامه، برنامه های جانبی مختلفی مثل بازدید از بناهای مختلف تهران، بازدید از کاخ موزه ها، بازدید از پارک علم و فناوری، پخش فیلم های مستند و تحلیل آنها، مجلس انس با قرآن و تالارهای گفت و گو برای پاسخگویی به سوالات و شبهات شرکت کنندگان تدارک دیده شده است.
بر اساس برنامه ریزی های انجام شده دانشجویان بین الملل با حضور در جماران از محل زندگی و حسینیهِ محل سخنرانی های رهبر فقید انقلاب اسلامی بازدید کردند و بعد از آن به امام زاده صالح مشرف شدند.
گفتنی است، دوره آموزشی فرهنگی دانشجویان بین الملل ۳۰ مرداد ماه ۱۴۰۱ اختتام می یابد.

1401/05/28
16:44:50
5.0 / 5
481
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , امام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم