قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
از امروز تا ۱۵ مهرماه؛

شروع ثبت نام سی امین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

شروع ثبت نام سی امین جشنواره دانشجوی نمونه کشوری

به گزارش قائم، رییس سازمان امور دانشجویان با اشاره به سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه اظهار داشت: دانشجویان متقاضی می توانند از امروز دوم الی 15 مهر ماه در سامانه سجاد ثبت نام کنند.به گزارش قائم به نقل از سازمان امور دانشجویان، هاشم داداش پور اظهار داشت: جشنواره دانشجوی نمونه امسال نیز مانند سالهای قبل با هدف افزایش مراتب معنوی و تشویق دانشجویان در پایبندی به هویت ملّی و گسترش اصول و ارزش های اسلامی، اخلاق حرفه ای و افزایش تحرک، نوآوری و شادابی اجتماعی و شناسایی دانشجویان با استعدادهای برتر علمی فرهنگی انجام می شود.
وی افزود: این رویداد اهتمام دارد تا با شناسایی نخبگان، الگوی دانشجوی نمونه و برتر را در زمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی معرفی نماید. معرفی جوانان فرهیخته، موفق و برگزیده و بهره مندی از توانمندی ها و شایستگی های آنها می تواند نقطه عطفی در نیل به اعتلا و ارتقای جایگاه علمی و فرهنگی کشور باشد.
رئیس سازمان امور دانشجویان با اعلان اینکه کلیه مراحل ثبت نام و مرحله داوری دانشگاهی و داوری مرحله کشوری این جشنواره بصورت الکترونیکی انجام می شود؛ اظهار داشت: پروسه داوری جشنواره دانشجوی نمونه در دو مرحله دانشگاهی و کشوری برگزار می شود، نخست دانشجویان در سطح دانشگاه به رقابت می پردازند و آن دسته از دانشجویانی که بالاترین امتیازات را برمبنای بخشنامه و صرف نظر از حد نصاب های آن کسب کنند به عنوان برگزیدگان دانشگاهی مورد تقدیر دانشگاه قرار می گیرند و برخی از آنها که شرایط معرفی به رقابت مرحله دوم را کسب کنند برای شرکت در این مرحله به دبیرخانه مرکزی معرفی شده و بعد از بررسی در جشنواره دانشجوی نمونه تقدیر می شوند.
داداش پور با اعلان اینکه ثبت نام سی امین دوره جشنواره دانشجوی نمونه در بازه زمانی دوم تا ۱۵ مهر ماه انجام می شود؛ اشاره کرد: کلیه دانشجویان ایرانی و بین الملل متقاضی دانشگاه های دولتی، غیر انتفاعی و پژوهشگاه های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همین طور دانشگاه های، پیام نور، دانشگاه آزاد اسلامی و فرهنگیان می توانند ضمن مطالعه دقیق بخشنامه و شیوه نامه سال ۹۸ با مراجعه به سایت www.portal.saorg.ir و متقاضیان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مراجعه به سایت Nemooneh.behdasht.gov.ir نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام نمایند.
براساس این گزاش، بیست و نهمین دوره آئین معرفی و تجلیل از دانشجویان و اعضای هیئت علمی نمونه کشوری با حضور رییس جمهور ۱۳ تیر ماه ۱۴۰۱ در دانشگاه علم و صنعت ایران اجرا شد. در این مراسم ۳۶ عضو هیئت علمی و ۱۸ دانشجوی نمونه کشوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری و ۱۳ دانشجوی نمونه کشوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در رشته ها و مقاطع مختلف تحصیلی مورد تجلیل قرار گرفتند.

1401/07/02
14:52:41
5.0 / 5
292
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , بهداشت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵