قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
با حكم وزیر علوم؛

سرپرست مرکز آموزش عالی کاشمر منصوب گردید

سرپرست مرکز آموزش عالی کاشمر منصوب گردید

قائم: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی سرپرست مرکز آموزش عالی کاشمر را منصوب نمود.به گزارش قائم به نقل از وزارت علوم، محمد علی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر امین حسینی را به عنوان سرپرست مرکز آموزش عالی کاشمر منصوب نمود.
در حکم انتصاب دکتر زلفی گل خطاب به دکتر امین حسینی آمده است؛
انتظار می رود با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، روحیه‌ی انقلابی، راهبردهای اساسی دولت مردمی و برنامه های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی و جلب همکاری استادان، مدیران، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان تمامی امکانات مادی و معنوی دانشگاه همچون ظرفیت عظیم خیرین و واقفین را جهت تحقق سیاست ها و برنامه های اسناد بالادستی، مرجعیت و دیپلماسی علمی، توسعه همه جانبه علم و فناوری، آموزش پژوهش – محور، پژوهش آموزش- محور، مهارت افزایی، کارآفرینی، فرهنگ سازی کار تیمی و گروهی و در نهایت اجرای تمامی محورهای سند" دانشگاه اسلامی" به کار گیرید.
توفیق بیش از پیش جنابعالی را در پیش برد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و منویات رهبر حکیم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگار متعال خواستارم.»
وزیر علوم، همین طور در نامه ای جداگانه از خدمات و کوشش های دکتر هادی معماریان خلیل آباد، رییس مرکز آموزش عالی کاشمر در مدت تصدی این مسئولیت تقدیر کرد.
دکتر امین حسینی (زاده تایباد _۱۳۶۱) دکترای ریاضی محض، عضو هیئت علمی مرکز آموزش عالی کاشمر با مرتبه دانشیاری است که مدیر آموزش و پژوهش و رییس گروه نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت این مرکز را در کارنامه کاری خود دارد. وی همین طور بیش از ۵۰ مقاله علمی، پژوهشی در نشریات ملی و بین المللی به چاپ رسانده است.


منبع:

1401/07/22
13:11:54
5.0 / 5
287
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , برنامه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳