قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران:

عزم قاطع دولت در مقابله با زمین خواری در غرب مازندران

عزم قاطع دولت در مقابله با زمین خواری در غرب مازندران

به گزارش قائم، مازندران معاون استاندار مازندران با اشاره به معضل زمین خواری در غرب استان، لزوم مقابله با این پدیده مزموم را یادآور شد؛ با تأکید بر نقش مهم فرمانداران در این ارتباط، اظهار داشت: دهیاران و شوراهای اسلامی باید با همکاری فرمانداران و دستگاه های مسئول با پدیده زمین خواری قاطعانه برخورد کنند.به گزارش خبرگزاری ایسنا، روح الله سلگی قبل از ظهر امروز در جمع فرمانداران که در غرب استان برگزار شد، اظهار نمود: مدیران میدانی و عملیاتی همواره با مردم و در کنار مردم هستند.

وی ضمن اشاره به تاکید رئیس جمهوری در خصوص ارتباط با مردم، افزود: تقویت ارتباط مدیران با مردم راهبرد حکمرانی در نظام اسلامی است.

‏معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، خاطرنشان کرد: مدیرانی که خویش را بی نیاز از ارتباط با مردم بدانند شایستگی حضور در دولت سیزدهم را ندارند.

این مسئول ضمن اشاره به معضل زمین خواری در غرب استان، ضرورت مقابله با این پدیده مزموم را یادآور شد؛ با تکیه بر نقش مهم فرمانداران در این ارتباط، اضافه کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی باید با همکاری فرمانداران و دستگاههای مسئول با پدیده زمین خواری قاطعانه برخورد کنند.

‏سلگی با تکیه بر عزم قاطع مدیریت ارشد اجرایی مازندران در برخورد اصولی با زمین خواری و مظاهر فساد، تصریح کرد: کسانی که با فساد به امید مردم ضربه می زنند در پازل بن سلمان بازی می کنند.

‏وی از رسیدگی های مسئولانه به بعضی از پرونده های مهم فساد در مازندران خبرداد و اظهار داشت: بزودی اخبار امید بخشی از چگونگی مقابله با پرونده های زمین خواری و فساد در استان اطلاع رسانی می شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران، مردم را عمق استراتژیک نظام اسلامی دانست و اضافه کرد: وظیفه اساسی مدیران تقویت امید در مردم و تکلیف گرایی در مقابل انقلاب است.

این مسئول ضمن اشاره به موفقیت دولت سیزدهم در حل چالش های بنیادی کشور، خاطرنشان کرد: رهانیدن کشور از شرایط بحرانی و پیشتازی در عرصه های پیشرفت نتیجه نوع نگاه اطمینان بخش دولت سیزدهم به ظرفیت های قانونی و توانایی داخلی است.

سلگی اظهار نمود: موفقیت دولت در کاهش تورم نقطه ای مبین روش اصولی مدیریت اقتصادی می باشد.

این مسئول تشدید کینه توزی و عداوت کشورهای غربی با کشورمان را ناشی از موفقیت دولت سیزدهم در عبور از مشکلات دانست و اضافه کرد: دولت سیزدهم نشان داد که کشور به رغم وجود مشکلات با بن بست مواجه نیست.

معاون استاندار مازندران، تصریح کرد: تحقق اهداف آرمانی کشور در راه توسعه نیازمند تقویت باورهای اعتقادی، اتحاد ملی و انسجام میهنی است.

رئیس شورای اطلاع رسانی دولت در مازندران با تکیه بر مزیت های ممتاز این استان در روند توسعه پایدار، خاطرنشان کرد: افق برنامه ریزی دولت سیزدهم در مازندران رشد اقتصادی ۸ درصدی و رفع گره های کور توسعه این استان است.

منبع:

1401/09/21
15:38:57
5.0 / 5
332
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , امنیت , بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳