قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
یك مقام مسئول در دانشگاه آزاد خبر داد:

تخفیف شهریه به نخبگان و پژوهشگران

تخفیف شهریه به نخبگان و پژوهشگران

قائم: رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد جزئیات تسهیلات اعطایی باشگاه به پژوهشگران و نخبگان را تشریح نمود.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، بابك نگاهداری با اشاره به تصویب بخشنامه تسهیلات دانشجویی و دانش آموزی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در شصت و پنجمین جلسه هیأت امنای این باشگاه، اظهار داشت: با عنایت به تغییرات رویكرد باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان از تسهیلات محوری به فعالیت محوری، بخشنامه تسهیلات به روز رسانی شد و در جلسه هیأت امنای باشگاه پژوهشگران و نخبگان به تصویب رسید.
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی درباره تغییرات این بخشنامه اظهار داشت: اعطای تسهیلات در امتداد توانمندسازی هدفمند اعضای باشگاه در جهت تربیت نیروی متخصص كشور، پرورش مدیران و پژوهشگران آینده از مهمترین تغییرات این بخشنامه نسبت به بخشنامه قبل است.
وی تاكید كرد: اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در اولویت جذب هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی قرار دارند.
نگاهداری همین طور مهمترین تسهیلات اعطایی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی را شامل تخفیف شهریه، پرداخت وام دانشجویی، تشرف به مكه معظمه و عتبات عالیات، تسهیلات آموزشی به منظور ارتقاء توانمندی های علمی ـ پژوهشی اعضاء، تسهیلات طرح های پژوهشی، تسهیلات مقالات و ثبت نام در رویداد­ها، تسهیلات توانمند سازی كارآفرینی، تسهیلات انتشار كتاب، تسهیلات فرهنگی، تسهیلات اختراعات و همین طور تسهیلاتی نظیر كارورزی، استفاده از تسهیلات سرباز نخبگی، اولویت اعضای باشگاه جهت استقرار در مراكز رشد و اولویت اعضای استعداد درخشان و استعداد برتر باشگاه در جذب هیات علمی دانست.
وی افزود: تسهیلات تیم داری، شركت در رویدادها و مسابقات، پشتیبانی از طرح های حاصل از نظام موضوعات (سامانه پایش)، شركت در نمایشگاههای علمی، توانمندسازی كارآفرینی و... در جهت تربیت نیروی متخصص كشور در نظر گرفته شده است.


منبع:

1398/09/12
15:12:02
5.0 / 5
4264
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳