قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
مدیركل حفاظت محیط زیست استان خبر داد:

راه اندازی خانه های محیط زیست با همکاری جهاد دانشگاهی لرستان

راه اندازی خانه های محیط زیست با همکاری جهاد دانشگاهی لرستان

قائم: به گزارش قائم، لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از طریق اندازی خانه های محیط زیست با همکاری جهاد دانشگاهی استان اطلاع داد.


علی سالاروند امروز یازدهم دی ماه، در دیدار با رئیس جهاد دانشگاهی لرستان اظهار نمود: محیط زیست متعلق به همه افراد جامعه است و در جهت صیانت از محیط زیست و فرهنگ زیست محیطی میتوان از ظرفیت دانشگاهایان و نخبگان بهره برد.
وی با اشاره به اینکه در امر محافظت از محیط زیست دانشگاهیان دلسوزی بیشتری دارند، میتوان از ظرفیت جامعه دانشگاهی لرستان استفاده کرد، بیان نمود: مسئولیت ها در چارچوب جهاد دانشگاهی اجرا می گردد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان افزود: میتوان در امر مسئولیت اجتماعی هم از یکی از صنایع سبز استان برای پیشبرد تفاهمنامه ای که مابین محیط زیست و جهاد دانشگاهی لرستان منعقد شده بهره برد.
سالاروند از طریق اندازی خانه های محیط زیست با همکاری جهاد دانشگاهی لرستان اطلاع داد و اظهار داشت: انجام هر کاری در چارچوب این خانه ها صورت خواهد گرفت.
وی اظهار داشت: نیاز است در جهت برنامه های محیط زیستی در لرستان از پژوهش رسانه ای غافل نشویم و از ظرفیت رسانه ها استفاده نماییم.
به گزارش قائم به نقل از ایسنا، در این دیدار تفاهمنامه همکاریهای زیست محیطی بین جهاد دانشگاهی و محیط زیست لرستان منعقد گردید.


منبع:

1401/10/11
15:50:10
5.0 / 5
275
تگهای خبر: برنامه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳