قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

صدور ۸ مجوز کسب وکار سازمان حفاظت محیط زیست به صورت الکترونیک

صدور ۸ مجوز کسب وکار سازمان حفاظت محیط زیست به صورت الکترونیک

قائم: به گزارش قائم، هشت مجوز کسب و کار سازمان حفاظت محیط زیست از راه درگاه ملی مجوزهای کشور به صورت الکترونیک صادر می شود.به گزارش قائم به نقل از ایسنا مرکز برنامه، بودجه، فناوری اطلاعات، بازرسی و مدیریت عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به صدور الکترونیکی هشت مجوز کسب و کار این سازمان از راه درگاه ملی مجوزهای کشور به صورت الکترونیک اعلام نمود: بعد از تایید کاربرگ مجوزهای سازمان حفاظت محیط زیست و تعیین شرایط، مدارک، زمان و هزینه صدور مجوزهای مربوطه، اتصال فنی درگاه تخصصی سازمان به درگاه ملی مجوزهای کشور برقرار شده است و الان صدور مجوز و دریافت شناسه یکتای مجوز از درگاه ملی صورت می پذیرد. در همین راستا و به منظور تسریع در پاسخگویی به متقاضیان و ایجاد شفافیت، دوره آموزشی برای نمایندگان ادارات کل استانی برگزار و دستورالعمل روش اجرای کار به ادارت کل استانی ابلاغ گردیده است.

لازم به ذکر است بررسی و تایید کاربرگ استعلامات سازمان حفاظت محیط زیست در کارگروه فنی، در دستور کار قرار گرفته است و بعد از تصویب در هیات مقررات زدایی وارد فاز عملیاتی خواهد شد. متقاضیان دریافت این هشت مجوز بعد از ورود به پایگاه اینترنتی mojavez.ir نسبت به تکمیل مدارک و مستندات برپایه کاربرگ های تایید شده روی پایگاه مذکور اقدام نمایند. بعد از بررسی مدارک در درگاه تخصصی سازمان، نتیجه به صورت سیستمی در درگاه ملی مجوزهای کشور قابل رویت خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، هشت عنوان مجوز مصوب شده سازمان حفاظت محیط زیست عبارتند از: مجوز راه اندازی کارگاه تاکسیدرمی، مجوز صدور گواهینامه لابراتوار معتمد، مجوز تاسیس موزه و نمایشگاه تاریخ طبیعی، مجوز تاسیس تکثیر و پرورش پستانداران و پرندگان وحشی در اسارت، پروانه بهره برداری، تکثیر و پرورش پستانداران و پرندگان وحشی در اسارت، مجوز راه اندازی مراکز تکثیر و پرورش خزندگان و دوزیستان، پروانه بهره برداری از مراکز تکثیر و پرورش خزندگان و دوزیستان و مجوز دفع مواد قابل تخلیه به دریا.

منبع:

1401/11/01
12:21:17
5.0 / 5
248
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان قائم