قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
وزیر راه و شهرسازی اعلام كرد

اولویت دولت تکمیل مسکن مهر و اجرای نهضت مسکن است

اولویت دولت تکمیل مسکن مهر و اجرای نهضت مسکن است

قائم: به گزارش قائم، وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: اتمام پروژه های باقی مانده مسکن مهر در کنار اجرای طرح نهضت ملی مسکن از اولویت های وزارت راه و شهرسازی است.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، امروز ۱۵بهمن ماه همزمان با ایام الله دهه فجر و روز ولادت امام علی (ع) با حضور رئیس جمهور، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسؤلان ملی و استان در شهر پرند، ۶ هزار و ۸۳۸ واحد مسکونی در پرند و ۳ هزا رو ۱۶۲ واحد مسکونی روستایی در سرتاسر کشور راه اندازی شد.
مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در بیان توضیح این افتتاح ها در پرند و سراسر کشور اعلام نمود: امروز طبق قولی که به رئیس جمهور دادیم ۶ هزار و ۸۳۸ واحد مسکونی تکمیل شده مسکن مهر در شهر پرند تکمیل و به مردم تحویل گردید. همینطور امروز علاوه بر این واحدها سه هزار واحد مسکونی در سرتاسر کشور راه اندازی شد که در مجموع واحدهای افتتاح شده و تحویلی به مردم به بیشتر از ۱۰ هزار واحد رسید.
وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: بخشی از واحدهای تحویلی واحدهای باقیمانده مسکن مهر بود که متقاضیان آن سالهای سال منتظر تکمیل آنها بودند که پس از دستور رئیس جمهور و تمهیدات در نظر گرفته شده، تجهیز منابع انجام و این واحدها تکمیل و تحویل مردم شد.
تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر در کنار اجرای طرح نهضت ملی مسکن اولویت وزارت خانه است
وی اظهار داشت: اتمام پروژه های باقیمانده مسکن مهر در کنار اجرای طرح نهضت ملی مسکن از اولویت های وزارت راه و شهرسازی است.
بذرپاش ضمن بازدید از واحدهای تکمیل شده، توضیح داد: سیاست وزارت راه و شهرسازی علاوه بر راه اندازی و تکمیل واحدهای مسکونی، تأمین خدمات روبنایی است که در جریان این افتتاح ها، همزمان دو مدرسه، دو مسجد، مجموعه ورزشی، حسینیه با حدود ۱۵۰ میلیاردتومان سرمایه گذاری افتتاح شده است.
وی خاطرنشان کرد: یکی از سیاست های مهم وزارت راه و شهرسازی، توسعه سرانه ها در شهرهای جدید و شهرک هاو سایرمناطق است تا با این شیوه ها به زیست و زندگی بهتر مردم کمک نماییم.
بذرپاش از افتتاح های دیگری هم در سایر نقاط کشور هم در مناطق شهری و هم در مناطق روستایی در آینده اطلاع داد.1401/11/15
14:08:00
5.0 / 5
336
تگهای خبر: امام , خدمات , مسجد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳