قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

توجه نون خ به بحث فرزندآوری و جوانی جمعیت

توجه نون خ به بحث فرزندآوری و جوانی جمعیت

به گزارش قائم، مدیر روابط عمومی و حوزه ریاست بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام اظهار داشت که این بنیاد ۱۵ بر فرهنگ سازی و فعالیتهای فرهنگی در حوزه فرزندآوری و جوانی جمعیت تاکید دارد.


یاسر اشراقی ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: بنیاد ۱۵ خرداد در جهت فعالیتهای گسترده خود در حوزه جوانی جمعیت و فرزندآوری، اقدامات مختلف فرهنگی و رسانه ای را در دستور کار خود قرار داده است.
وی خاطرنشان کرد: از آخرین اقدامات بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه فرهنگی و رسانه ای و در چارچوب پویش «ایران جوان» مشارکت فعالانه در تولید فصل چهارم سریال تلویزیونی «نون خ» است.
اشراقی تصریح کرد: فصل چهارم سریال نوروزی پرمخاطب «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی که درحال پخش از شبکه یک سیما است، بر موضوع هایی همچون فرزندآوری و جوانی جمعیت توجه و تمرکز جدی دارد. همینطور در بخش های آتی سریال، به مباحث جمعیتی بیشتر پرداخته خواهد شد.
مدیر روابط عمومی بنیاد ۱۵ خرداد در رابطه با دیگر فعالیتهای رسانه ای و فرهنگی این بنیاد توضیح داد: بیشتر از ۱۰ فیلم کوتاه با محوریت جمعیت و خانواده با عنوان «بهشتی دیگر» تولید و درحال پخش از شبکه های مختلف سیما است.
اشراقی افزود: همینطور نماهنگ «پسرخاله ها» با مضمون تکریم خانواده و ارزش آفرینی فرزندآوری روی آنتن شبکه های مختلف سیما می رود.
وی تصریح کرد: حضور فعال فرهنگی و رسانه ای بنیاد ۱۵ خرداد در ویژه برنامه های نوروزی صداوسیما در چارچوب پویش «ایران جوان» بعنوان یکی از مهم ترین پویش های بنیاد در حوزه جوانی جمعیت است.
به قول اشراقی، تولیدات فرهنگی و رسانه ای بنیاد ۱۵ خرداد در حوزه فرزندآوری و جوانی جمعیت با تفاهم و همکاری ستاد جمعیت پایدار سازمان صداوسیما پخش می شود.
منبع:

1402/01/08
18:44:18
5.0 / 5
369
تگهای خبر: امام , برنامه , سازمان , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم