قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

توضیحات سرلشکر موسوی در رابطه با قرارگاه جوانی جمعیت

توضیحات سرلشکر موسوی در رابطه با قرارگاه جوانی جمعیت

به گزارش قائم، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: ستاد کل نیروهای مسلح قرارگاهی به نام جوانی جمعیت تشکیل داده و نیروهای مسلح درحال اجرای تکالیف آن هستند.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی در حاشیه همایش فرماندهان نیروهای مسلح در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ستاد کل نیروهای مسلح قرارگاهی را به نام جوانی جمعیت تشکیل داده که این قرارگاه ۱۲ تکلیف را برای نیروهای مسلح تعیین کرده است و نیروهای مسلح درحال اجرای آن هستند.
وی ادامه داد: قسمتی از مواردی که در این تکالیف آمده، مشوق های فرزندآوری است؛ بدین ترتیب که در صورت ازدواج وامی تعلق می گیرد، امتیازات بیشتری برای دریافت منازل سازمانی اختصاص می یابد، وضعیت تأهل در نقل و انتقالات لحاظ می شود و هدیه فرزندآوری هم اعطا خواهد شد. در حوزه درمان ناباروری هم اقدامات خوبی انجام شده که از آن جمله می توان به درمان رایگان این بیماری اشاره کرد؛ از طرف دیگر به دنیا آمدن هر یک از فرزندان نیز امتیازات جداگانه ای به همراه دارد.
موسوی اشاره کرد: تمام مخارج ازدواج هایی که در مراکز آموزشی و دانشگاه های نیروهای مسلح بصورت گروهی برگزار می گردد را نیروهای مسلح پرداخت می کنند و در کنار آن، سفرهای زیارتی هم برای زوج ها لحاظ خواهد شد.
منبع:

1402/03/06
15:07:49
5.0 / 5
100
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم