قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
رئیس بازرسی كل فراجا مطرح كرد

لزوم پشتیبانی پلیس های تخصصی از انتظام بخشی کلانتری ها

لزوم پشتیبانی پلیس های تخصصی از انتظام بخشی کلانتری ها

به گزارش قائم، رئیس بازرسی کل فراجا با تاکید به ضرورت پشتیبانی همه جانبه معاونت ها و پلیس های تخصصی از مأموریت های امنیت آفرین کلانتری ها اظهار داشت: نشان افتخارِ خدمتگذاری در خط اول ایثار و جهاد برای تأمین نظم و امنیت عمومی متعلق به کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی است.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، سردار مهدی معصوم بیگی در مسافرت کاری به استان خوزستان که همزمان با سالروز میلاد هشتمین اختر تابناک ولایت، علی ابن موسی الرضا (ع) بود با حضور در کلانتری 13 اهواز، عملکرد کارکنان انتظامی در خدمت رسانی به شهروندان و امنیت آفرینی را مورد ارزیابی قرار داد.
رئیس بازرسی کل فراجا در حاشیه این بازدید از تلاشهای شبانه روزی کارکنان کلانتری و پاسگاه تقدیر نمود و عنوان کرد: کلانتری ها همچنان در خط اول خدمت رسانی، ایثارگری و جهاد برای امنیت قرار دارند و مجموعه هیئت رئیسه فراجا و جامعه قدردان این اقدامات ارزشمند، خداپسندانه و حسنه ماندگار امنیت آفرینی هستند.
وی با اشاره به اینکه بازرسی کل فراجا نتیجه حاصل از ارزیابی های میدانی در نظارت تخصصی از کلانتری ها و پاسگاه را بعد از جمع بندی همراه با پیشنهادهای کاربردی به عرض هیئت رئیسه انتظامی کشور گزارش می نماید اضافه کرد: هدف همه ما از انجام این بازدیدها و انعکاس نتایج آن، تسهیلگری در مأموریت ها، سرعت بخشی به عرضه خدمات مطلوب و هوشمندانه، ارتقاء دانش و بینش انتظامی کارکنان و رفع دغدغه مندی همکاران گرامی در دستیابی به رفاه و معاش مطلوب خانواده کارکنان است.
سردار معصوم بیگی ضمن اشاره به ظرفیت بالا و خوب معاونت ها و پلیس های تخصصی فراجا در پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان انتظامی کشور بر پشتیبانی همه جانبه و مستمر از مأموریت های امنیت آفرین کلانتری ها و پاسگاه ها تصریح کرد.
بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد انتظامی در انتها ضمن اشاره به اجرای طرح بازرسی حاسبین که با محوریت بازرسی کل و همکاری پلیس پیشگیری، پلیس آگاهی و پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا در دست اجرا می باشد، تصریح کرد: این طرح به منزله استقامت بخشی به انجام صحیح مأموریت ها و اطمینان از اجرای تدابیر و اولویت های سازمانی است که نتایج آن مطمئنا منجر به رشد و تعالی کارکنان و سازمان خواهد شد.
منبع:

1402/03/11
13:03:10
5.0 / 5
135
تگهای خبر: امنیت , برنامه , خدمات , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵