قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

آخرین وضعیت ترافیکی بزرگراه های منتهی به حرم امام خمینی(ره)

آخرین وضعیت ترافیکی بزرگراه های منتهی به حرم امام خمینی(ره)

قائم: قائم: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ درمورد آخرین وضعیت ترافیکی بزرگراه های منتهی به حرم مطهر توضیح داد.


به گزارش قائم به نقل از ایسنا، سرهنگ مومنی ضمن تسلیت سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، درمورد آخرین وضعیت ترافیکی، اظهار داشت: از ساعت ۱۳ روز گذشته همکاران در اطراف حرم مطهر و بزرگراه های منتهی به حرم مطهر جهت خدمت رسانی به زوار مستقر شدند. از ساعت ۲۲ شب گذشته محدودیت های تردد در اطراف حرم مطهر اعمال شد.
به گفته ی ایشان، مسیر جنوب به شمال آزادراه قم -تهران از پل حسن آباد، بلوار علامه عسگری و همین طور شمال به جنوب بزرگراه شهید هاشمی از پل آزادگان، محدودیت های ترافیکی برقرار شد.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ افزود: همین طور از توقف در اطراف حرم مطهر جلوگیری شد. بعد از آن، کاروان های زوار حرم مطهر از استان های مختلف و وسایل نقلیه آنها به پارکینگ های از پیش تعیین شده هدایت شدند. همکاران در داخل پارکینگ ها وسایل نقلیه را به نحوی چینش کردند که هنگام خروج بتوانند به آسانی بیرون بروند تا ترافیک خروج را نیز کنترل نماییم.
سرهنگ مومنی با اعلان اینکه ساعاتی دیگر این مراسم به پایان می رسد، به سبب کثرت جمعیت زوار، از آنها خواست تا هنگام خروج و خصوصاً هنگامی که عرض معابر را طی می کنند، دقت کنند و اگر بصورت پیاده هستند نیز برای عبور از عرض معابر بزرگراه ها دقت کنند.
وی تصریح کرد: خودرو های امدادی که در این محدوده درحال تردد هستند، توجه ویژه به تردد عابران پیاده داشته باشند.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک راهور تهران بزرگ با تأکید بر رعایت قوانین و مقررات اشاره کرد: رانندگانی که از استان های دیگر به سمت تهران آمده اند استراحت کافی داشته باشند و بعد از آن مبادرت به رانندگی کنند.
منبع:

1402/03/14
13:02:43
5.0 / 5
126
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , امام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
لینک دوستان قائم