قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
توسط خانه كتاب و ادبیات ایران انجام شد؛

عرضه کتاب هایی در رابطه با حاج قاسم در نمایشگاه کتاب بغداد

عرضه کتاب هایی در رابطه با حاج قاسم در نمایشگاه کتاب بغداد

قائم: به گزارش قائم، خانه کتاب و ادبیات ایران در سومین حضور خود در بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب بغداد، کتاب هایی را با مبحث حاج قاسم سلیمانی و بخش ویژه قرآن کریم ارائه کرد.به گزارش قائم به نقل از مهر، بیست وچهارمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب بغداد از بیست وهفتم شهریورماه با حضور بیشتر از ۵۰۰ ناشر شروع به کار کرده و تا پنجم مهرماه ماه ۱۴۰۲ با حضور جمهوری اسلامی ایران به کار خود ادامه می دهد.
در این نمایشگاه بازدیدکنندگان از کتاب های «جهاد تبیین»، «خون دلی که لعل شد»، «انسان ۲۵۰ ساله»، «از چیزی نمی ترسیدم»، «جوانان حاج قاسم»، «شهید قدس»، «حاج قاسم»، مجموعه آثار جامعه المصطفی و کتاب های حوزوی و دانشگاهی عرضه شده غرفه جمهوری اسلامی ایران در این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب بغداد استقبال کردند.
بخشی از غرفه جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه «کنج قرآن» نام گرفته و به نمایش انواع قرآن های چاپی اختصاص پیدا کرده است که از جانب مخاطبان مورد استقبال واقع شده است.
خانه کتاب و ادبیات ایران در سومین حضور خود در نمایشگاه بین المللی کتاب بغداد با غرفه ای به مساحت ۶۰ مترمربع به معرفی و عرضه هزار و۱۰۰ عنوان کتاب در حوزه های دین اسلام، ادبیات بزرگسال، ادبیات کودک و نوجوان، کتاب های حوزوی و دانشگاهی، آموزش زبان فارسی، دفاع مقدس، کتاب های ویژه با مبحث شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و بخش ویژه قرآن کریم می پردازد.
بیست وچهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب بغداد با حضور ناشرانی از کشورهای عراق، ایران، لبنان، مصر، مراکش، سوریه، آمریکا، اردن، امارات متحده عربی، کویت، ترکیه و عربستان از بیست وهفتم شهریور تا پنجم مهر میزبان علاقه مندان است.


منبع:

1402/07/02
12:29:07
5.0 / 5
302
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان قائم