قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
فردا در فرهنگسرای رسانه؛

رونمایی از دار هفتاد رنگ

رونمایی از دار هفتاد رنگ

قائم: قائم: کتاب دار هفتاد رنگ سروده هایی از سعید ناظمی فردا چهارشنبه 26 مهر در فرهنگسرای رسانه رونمایی می شود.به گزارش قائم به نقل از مهر، آئین رونمایی از کتاب دار هفتاد رنگ، بلندترین ساقی نامه ادبیات پارسی در قالب دویست و هشتاد و نهمین نشست «قلم زرین» فردا چهارشنبه ۲۶ مهر توسط فرهنگسرای رسانه انجام می شود. این کتاب مجموعه سروده هایی از سعید ناظمی است.
دار هفتاد رنگ سروده سعید ناظمی مجموعه ای از تفکرات، دغدغه ها و جهان بینی این شاعر در طول حیات و زندگی اجتماعی خود در دو دهه اخیر است که توسط انتشارات نریمان انتشار یافته است. این کتاب شامل هزار و یک بیت و در بحر متقارب سروده شده که مباحثی فلسفی، اجتماعی، تاریخی و اسطوره ای را در برمی گیرد.
سعید ناظمی متخلص به ناظم سراینده این اثر، قبل تر نیز آثاری در عرصه نظم و نثر و نقد ادبی به رشته تحریر درآورده است که از آن جمله می توان به «رقصد باد صبا»، «وصال عاشقانه»، «رنگ ها با آدم حرف می زنند»، «روایت دوم» و … اشاره نمود. او هدف از نگارش این اثر را خلق مجموعه ای می داند که همراه با او رشد کرده، بزرگ شده و به بلوغ رسیده است. وی این اشعار خودرا به هنرمندان و فرزانگان هنر خطه اصفهان تقدیم کرده است.
در این مراسم رونمایی، محسن خیمه دوز منتقد فرهنگی حضور خواهد داشت و حمیدرضا خواجه خباز نیز اجرای این برنامه را برعهده دارد.
دویست و هشتاد و نهمین نشست قلم زرین فرهنگسرای رسانه فردا چهارشنبه ۲۶ مهر از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن یونس شکرخواه فرهنگسرای رسانه انجام می شود.


منبع:

1402/07/26
08:20:00
5.0 / 5
190
تگهای خبر: برنامه , فرهنگ , مراسم , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان قائم