قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
همزمان با روز ملی نوجوانان؛

ویژه برنامه یه روز خاص در دو فرهنگسرا

ویژه برنامه یه روز خاص در دو فرهنگسرا

قائم: به گزارش قائم، ویژه برنامه یه روز خاص، دوشنبه ۸ آبان همزمان با روز ملی نوجوانان در فرهنگسرای نهج البلاغه و فرهنگسرای سلامت برگزار می گردد.به گزارش قائم به نقل از مهر، همزمان با روز ملی نوجوانان، ویژه برنامه «یه روز خاص» ویژه نوجوانان با شعار «پرچممون بالاست» و با هدف گرامیداشت روز ملی نوجوان دوشنبه ۸ آبان در فرهنگسرای نهج البلاغه برگزار می گردد.
این ویژه برنامه شامل بخش های شاد مختلفی است؛ همچون برنامه های اصلی آن میتوان به گردش علمی، گشتی در کتابخانه و فرهنگسرا، برگزاری مسابقه و بازی های حرکتی و فکری، گپ و گفت نوجوانی با عنوان «دیگه چه خبر؟» و … اشاره نمود.
اجرای بخش های اصلی این برنامه برعهده نوجوانان بوده و خود آنان عهده دار اصلی آن هستند تا یک روز متفاوت را رقم بزنند.
ویژه برنامه «یه روز خاص» دوشنبه ۸ آبان ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ با حضور دختران مقطع دوره اول متوسطه در فرهنگسرای نهج البلاغه برگزار می گردد.
علاقمندان برای حضور در این ویژه برنامه می توانند به فرهنگسرای نهج البلاغه واقع در خیابان دکتر شریعتی، روبروی خیابان دولت، خیابان امامزاده رجوع کنند.
فرهنگسرای سلامت هم به مناسب گرامیداشت روز ملی نوجوان، ویژه برنامه «یک روز خاص» را با حضور نوجوانان و با هدف تقویت هویت ملی و رسمیت بخشی به هویت جمعی نوجوانان به منظور تقویت مسئولیت پذیری و تجربه حضور در برنامه های فرهنگی بعنوان برگزار کننده دوشنبه ۸ آبان در فرهنگسرای سلامت برگزار می نماید.
این برنامه روایت محور بوده و در جریان آن گروهی از نوجوانان ظرف یک تصمیم جمعی به دیدار استاد ساعد باقری سراینده شعر سرود ملی ایران می روند.
در بخش دیگری از این برنامه، نوجوانان در کنار بزرگترین پرچم ایران به صورت گروهی سرود ملی را خوانش می کنند. پخش کلیپ حضور نوجوانان در دیدار با ساعد باقری و اجرای سرود ملی در کنار بزرگترین پرچم جمهوری اسلامی ایران، اجرای تکواندو توسط نوجوانان، اجرای گروه کیک بوکسینگ، سخنرانی مذهبی، ایستگاههای پذیرایی و ورزشی و … قسمتهایی از برنامه یک روز خاص است.
ویژه برنامه یک روز خاص دوشنبه ۸ آبان از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در فرهنگسرای سلامت واقع در میدان الغدیر، خیابان دلاوران، آزادگان شمالی، جنب فروشگاه شهروند برگزار می گردد.


منبع:

1402/08/06
14:16:44
5.0 / 5
342
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱