قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
با پرونده طوفان الاقصی ؛

دومین شماره سرآمد منتشر گردید

دومین شماره سرآمد منتشر گردید

قائم: قائم: دومین شماره نشریه الکترونیکی سرآمد با پرونده ای درباره ی طوفان الاقصی و نبرد فناوری منتشر گردید.به گزارش قائم به نقل از مهر، دومین شماره نشریه الکترونیکی سرآمد با پرونده ای درباره ی جنگ ابرقدرتان جهان بوسیله فناوری با عدالت خواهان فلسطینی با عنوان «طوفان الاقصی و نبرد با فناوری» توسط روابط عمومی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی منتشر گردید.
هوش مصنوعی و چالش تشخیص اصالت محتوای فرهنگی و هنری، برگزاری پنجمین همایش ملی سواد رسانه ای، ضرورت تنظیم گری سکوهای فضای مجازی و بازخوانی برگزاری نمایشگاه فناوری های محتوایی فضای مجازی (سی تکس) با عنوان نمایشگاه رسانه های دیجیتال با جلوه ای نو» بخش های مختلف این نشریه را شامل می شوند.
اقدامات و کارهای مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی در دولت مردمی، جایگاه ایران در رتبه بندی آمادگی هوش مصنوعی دولت ها و اهمیت ایجاد تشکل های رسمی در زیست بوم کتاب دیجیتال» از دیگر بخش های دومین شماره نشریه سرآمد هستند.
همچنین ویدئوهایی در باب «اولویت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره ی استفاده از فناوری های نوظهور و هوش مصنوعی، پویش غزه مظلوم و کنفرانس ربات های انسان نما» در صفحه های ۱۱، ۱۷ و ۵۹ این نشریه قابل مشاهده می باشد.
پرونده های ویژه سرآمد درباره ی دلیل انتشار پیامک های مزاحم و نحوه رفع آن، اقتصاد دیجیتال و پنجمین همایش سواد رسانه ای با تکیه بر سواد فضای مجازی کودک و خانواده» را در شماره بعدی منتشر می شود.


منبع:

1402/08/25
12:19:23
5.0 / 5
309
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , عدالت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳