قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
توسط انتشارات شهید كاظمی؛

آرام جان به چاپ هشتم رسید

آرام جان به چاپ هشتم رسید

به گزارش قائم، کتاب آرام جان نوشته محمدعلی جعفری توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ هشتم رسید.به گزارش قائم به نقل از مهر، کتاب «آرام جان» نوشته محمدعلی جعفری اخیرا توسط انتشارات شهید کاظمی به چاپ هشتم رسیده است. این کتاب روایت زندگی شهید مدافع امنیت محمد حسین حدادیان است.
محمدحسین متولد ۱۳۷۴، بسیجی مخلص و پیرو خط ولایت و رهبری بود. او از ۷ سالگی عضو بسیج بود و در مسجد فعالیت می کرد. در بسیج هم بسیار فعال بود و هم خالصانه به انقلاب و مردم خدمت می کرد و همین شد پله پرش محمدحسین. سال ۹۴ هم برای دفاع از حرم خاندان (ع) عازم سوریه شد.
اواخر بهمن ۹۶ در روزهای شهادت مظلومانه حضرت زهرا (س) بود که خیابان پاسداران تهران شاهد توحش گرانی معروف به دراویش و ایجاد ناامنی و به شهادت رساندن سه تن از نیروهای انتظامی بود. محمدحسین که از این آشوب ها و حتک حرمت ها خونش به جوش آمده بود به محل حادثه رفت. در همان لحظات بامداد، او را ابتدا به وسیله اسلحه شکاری مجروح و سپس بوسیله ی یک اتومبیل زیر گرفته و در شب شهادت حضرت زهرا (س) به فیض شهادت نائل شد.
در بخشی از این کتاب می خوانیم:
«نیم خیز نشست جلویم. بهش می گفتم: «خب راحت بشین روی زمین!» سرسفره و موقع تماشای تلویزیون هم نداشت، انگار داشت دیرش می شد. تسبیح شاه مقصودش را توی دست جمع کرد: «حاج خانم!»
از حاج خانم گفتنش فهمیدم قضیه جدی است.
- نظرتون در رابطه با سوریه رفتن من چیه؟ دستم را گذاشتم روی سینه ام. سرش را بوسیدم و گفتم: «یک عمره توی زیارت عاشورا به امام حسین می گم: «انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم.»
تسبیحش را انداخت بالا و توی هوا چنگ زد. بغلم گرفت و اظهار داشت: «قربونت برم مشمول جان!»
چاپ هشتم این کتاب با ۱۶۰ صفحه، قطع رقعی و قیمت ۸۰ هزار تومان عرضه شده است.

1402/09/21
13:50:15
5.0 / 5
241
تگهای خبر: ادیان , امام , امنیت , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان قائم