قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
عصر امروز یكشنبه؛

برگزیدگان بیست ویکمین جشنواره کتاب ورسانه در حوزه هنری

برگزیدگان بیست ویکمین جشنواره کتاب ورسانه در حوزه هنری

به گزارش قائم، برگزیدگان بیست و یکمین دوره جشنواره کتاب و رسانه عصر امروز یکشنبه هشتم بهمن در حوزه هنری معرفی گشتند.



به گزارش قائم به نقل از مهر، آیین اختتامیه بیست و یکمین دوره جشنواره کتاب و رسانه و معرفی برگزیدگان این رویداد عصر امروز یکشنبه هشتم بهمن در حوزه هنری برگزار گردید.
علی رمضانی مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات، سیاوش صلواتیان دبیر جشنواره کتاب و رسانه، یاسر احمدوند معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، فرشاد مهدی پور معاون رسانه ای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد هاشمی جانشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و تعدادی از اصحاب رسانه و اهالی حوزه فرهنگ در این مراسم حضور داشتند.
مشروح اسامی برگزیدگان این رویداد را در ادامه می خوانید:
بخش مطبوعات و خبرگزاری ها
در بخش گزارش جایزه این بخش به همراه لوح تقدیر و تندیس این رویداد به حنان سالمی از خبرگزاری فارس اهدا شد.
همچنین در قسمت خبر هم جایزه این بخش به همراه لوح تقدیر و تندیس این رویداد به سمیرا شاه قلی از خبرگزاری تسنیم اهدا شد.
بخش گفتگو
در این بخش مصطفی وثوق کیا از روزنامه ایران بعنوان شایسته تقدیر انتخاب گردید.
همچنین تندیس این رویداد به همراه لوح تقدیر و جایزه این بخش به معصومه صبور از خبرگزاری ایکنا تعلق گرفت.
بخش مقاله و نقد تخصصی
محمد صالح سلطانی بعنوان شایسته تقدیر و پیمان طالبی بعنوان برگزیده این بخش شناخته شدند.

بخش یادداشت
حسام آبنوس در این بخش بعنوان برگزیده ارائه شد و لوح تقدیر، تندیس و جایزه این رویداد را به خود اختصاص داد.
بخش تیتر
هیأت داوران در این بخش برگزیده ای را انتخاب نکردند و تنها احسان رحیم زاده حناچی از خبرگزاری ایرنا بعنوان شایسته تقدیر ارائه شد.
بخش چند رسانه ای
فرشید سگار از پایگاه خبری نکته آنلاین مازندران بعنوان برگزیده این بخش ارائه شد.
بخش عکس و گزارش تصویری
معصومه احمدی از خبرگزاری ایبنا بعنوان شایسته تقدیر انتخاب گردید.
بخش رسانه های دیداری و شنیداری
امیدرضا نفر از صدا و سیمای استان فارس برای گزارش خبری بعنوان برگزیده این بخش ارائه شد.
در محور برنامه ترکیبی هم هدا فلاح برای برنامه رادیویی کتابخانه نیمه شب به همراه امیر محمد یمینی برای برنامه تلویزیونی شهر کتاب از صدا و سیمای لرستان بعنوان برگزیدگان معرفی گشتند.
بخش مستند
سیف اله صادقی برای مستند رادیویی یک اتفاق خوب بعنوان برگزیده ارائه شد.
بخش گفتگو و میزگرد
مجید صحاف به نمایندگی از تلویزیون اینترنتی کتاب برای بخش میز داستان شایسته تقدیر گردید.
امیرحسین محمودی برای برنامه رادیو فرهنگ هم بعنوان برگزیده این بخش ارائه شد.
بخش مواد تبلیغی
احسان عسگری از مرکز رسانه ای شیرازه بعنوان برگزیده این بخش ارائه شد.
بخش داستانی و نمایشی
هیأت داوران در این بخش اثری را بعنوان برگزیده تقدیر ندانستند.
بخش داستانی
مریم امینی از صدا و سیمای مرکز ایلام بعنوان برگزیده شناخته شد.
بخش پویانمایی
علی رئیس از مجموعه هزار و یک داستان از صدا و سیمای اصفهان بعنوان برگزیده شناخته شد.
بخش رسانه های اجتماعی
هیأت داوران برای این بخش اثری را بعنوان برگزیده معرفی نکردند.
محمد چگینی برای آیتم بیشتر کتاب بخونیم بعنوان اثر شایسته تقدیر انتخاب گردید.
بخش فیلمنامه اقتباسی با محوریت کتاب و رسانه
فیلم کوتاه وفادار ساخته حسن نقاشی و فیلم کوتاه سیاه مرضیه کمالوندی بعنوان آثار برگزیده این بخش انتخاب شدند.
جایزه ویژه ناشر فعال در حوزه فعالیتهای کتاب محور و ارتباط با رسانه
انتشارات سوره مهر و مهرک بعنوان برگزیده این بخش انتخاب شدند.
برترین ویترین کتابفروشی
سعید مکرمی مدیر کتابفروشی اسم
شخصیت رسانه ای و فعال در حوزه کتاب
هیأت داوران در این بخش به جمع بندی نرسیدند و تنها به احترام سال ها فعالیت در جهت ترویج کتاب و کتابخوانی جایز این بخش را به حجت الاسلام علی صفوی شاملو اهدا کردند.


منبع:

1402/11/09
09:18:19
5.0 / 5
256
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان قائم