قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
اخبار نمایشگاه كتاب؛

موسسه سماوا با چهار کتاب صوتی به نمایشگاه کتاب می آید

موسسه سماوا با چهار کتاب صوتی به نمایشگاه کتاب می آید

قائم: به گزارش قائم، موسسه صوتی سماوا ناشر محتوای صوتی با چهار کتاب صوتی تازه به سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می آید.به گزارش قائم به نقل از مهر، مؤسسه صوتی سماوا ناشر محتوای صوتی با چهار کتاب صوتی در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد.
در آستانه سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مجموعه «سماوا» با چهار کتاب جدید از نشرهای صاحب نام حضوری پررنگ در این جشنواره فرهنگی خواهد داشت.
از جمله این کتاب های صوتی میتوان به کتاب «مثل دست های مادرم» از نشر مهرک به قلم خسرو باباخانی اشاره نمود که برای رده سنی نوجوان نوشته شده است. این کتاب با گویندگی «بهروز رضوی» صدای آشنا روز گذشته و امروز و از بزرگان عرصه صدا خوانده شده است.
کتاب «کفش های خدمتکار» دومین اثر از سماواست که با صدای گرم و صمیمی «داریوش فرهنگ» ضبط شده است. «کفش های خدمتکار» محصولی از نشر «افق» به قلم «برنارد مالامود» گزیده ای از داستان های کوتاه نویسنده است که بیش تر آنها نخستین بار است به فارسی ترجمه شده است.
کتاب بعدی «مهاجر سرزمین آفتاب» از نشر سوره مهر از پرفروش ترین کتاب های چند سال گذشته به حساب می آید که حالا به چاپ هفتادم رسیده است. ملیحه شبانیان از گویندگان حرفه ای کتاب های صوتی، خوانش این اثر را برعهده داشته است. «مهاجر سرزمین آفتاب» روایتگر زندگی بانویی ژاپنی (یگانه مادر شهید ژاپنی در ایران)؛ کونیکو یاماموراست که با ازدواج با مردی ایرانی مسلمان می شود و پسر خویش را برای حفظ دین و کشور به جبهه می فرستد. حمید حسام و مسعود امیرخانی نگارش این کتاب را برعهده داشته اند.
آخرین کتاب «لذت خواندن در عصر حواس پرتی» از نشر ترجمان علوم انسانی، به نویسندگی آلن جیکوبز با صدای دانیال معنوی به علاقمندان کتاب های صوتی عرضه می شود.


منبع:

1403/02/19
10:35:36
5.0 / 5
204
تگهای خبر: امام , جشن , جشنواره , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳