قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
با حكم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

رئیس مركز آموزش عالی شهرضا انتخاب شد

رئیس مركز آموزش عالی شهرضا انتخاب شد

به گزارش قائم وزیر علوم تحقیقات و فناوری با صدور حكمی رئیس مركز آموزش عالی شهرضا را منصوب نمود.به گزارش قائم به نقل از مهر، منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حكمی، صادق مطهر را به سمت رئیس مركز آموزش عالی شهرضا منصوب نمود.
در این حكم انتصاب آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب عالی، به باعث این حكم به سمت رئیس مركز آموزش عالی شهرضا منصوب می شوید.
امید است با توكل به خداوند سبحان، مأموریت و وظایف محوله را بر پایه قوانین، سیاست ها و برنامه های عرضه شده به مجلس محترم شورای اسلامی به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همكاری دانشگاهیان، خیرین و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا كنید.
صادق مطهر متولد سال ۱۳۵۹ در شهرضا می باشد. تحصیلات كارشناسی خویش را در رشته مهندسی مكانیك گرایش حرارت و سیالات از دانشگاه شیراز، كارشناسی ارشد و دكترای مهندسی مكانیك گرایش تبدیل انرژی را از دانشگاه صنعتی اصفهان دریافت كرده است.
وی از سال ۱۳۹۳ بعنوان عضو هیئت علمی گروه مهندسی مكانیك مركز آموزش عالی شهرضا مشغول به فعالیت می باشد.
از سوابق اجرایی دكتر مطهر می توان به مدیر گروه فنی و مهندسی تا سال ۱۳۹۶ و معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی مركز آموزش عالی شهرضا از سال ۱۳۹۶ تابحال اشاره نمود.
وزیر علوم، همینطور در نامه جداگانه ای از خدمات امیرحسین علی بیگی، رئیس سابق مركز آموزش عالی شهرضا در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی كرد.

1398/10/10
13:11:29
5.0 / 5
4348
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱