قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
با حضور وزیر علوم؛

۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه به بهره برداری می رسد

۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه به بهره برداری می رسد

به گزارش قائم ۴ پروژه جدید در دانشگاه علامه طباطبائی با حضور وزیر علوم فردا به بهره برداری می رسد.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، در آستانه شروع سال تحصیلی جدید، ۴ پروژه جدید سخت افزاری و نرم افزاری جدید در دانشگاه علامه طباطبائی با حضور منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، یكشنبه ۲۴ شهریور ماه ساعت ۹/۳۰ بامداد در محل پردیس مركزی دانشگاه علامه طباطبائی افتتاح و به بهره برداری می رسد.
این پروژه ها شامل ساختمان دانشكده الهیات و معارف اسلامی، آزمایشگاه علوم شناختی و پژوهش های بین رشته ای علوم زیستی در حوزه های علوم انسانی، ساختمان شماره دو مركز رشد و نوآوری علوم انسانی و اجتماعی و سامانه پژوهشی «به پژوه» است.
با افتتاح این پروژه ها كه در محل پردیس دهكده المپیك دانشگاه به بهره برداری خواهد رسید، دانشكده الهیات و معارف اسلامی دارای ساختمانی مستقل خواهد شد.
دومین مركز رشد و نوآوری دانشگاه، آزمایشگاه علوم شناختی بعنوان اولین واحد پژوهش های علوم زیستی بین رشته ای در حوزه های علوم انسانی و هم رونمایی از سامانه پژوهشی «به پژوه» كه از راه آن نشر الكترونیكی انواع منابع اطلاعاتی و خدمات كتابخانه های دانشگاهی و هم مدیریت منابع اطلاعاتی امكانپذیر خواهد بود، به بهره برداری خواهد رسید.

1398/06/23
21:31:04
5.0 / 5
4262
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , خدمات , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴