قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
معاون آموزشی وزارت علوم:

افزودن دوره 3 هفته ای به آموزش دانشگاهها

افزودن دوره 3 هفته ای به آموزش دانشگاهها

به گزارش قائم معاون آموزشی وزارت علوم با اشاره به اضافه شدن 3 هفته دوره آموزشی به دانشگاه ها اظهار داشت: هرمقدار بازگشایی دانشگاه ها بعداز 16 فروردین با تاخیر باشد، آن مقدار به 3 هفته دوره آموزشی اضافه خواهد شد.علی خاكی صدیق در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اولویت معاونت آموزشی وزارت علوم امسال اظهار داشت: هم اكنون تمام برنامه های معاونت آموزشی تحت تاثیر شیوع ویروس كرونا بوده و برنامه ها در جهت مقابله با این ویروس می باشد.
وی افزود: در حوزه آموزش برنامه ها باید طوری طراحی، برنامه ریزی و اجرا شود كه حداقل آزار به آموزش دانشگاهها وارد شود. هم اكنون اولویت ما این است.
معاون آموزشی وزیر علوم درباره صحبت های اخیر رئیس جمهور در خصوص اینكه سه هفته به دوره آموزشی مراكز دانشگاهی پس از تعطیلات اضافه خواهد شد، اظهار داشت: اگر فعالیت دانشگاه ها از ۱۶ فرودین شروع شود سه هفته به دوره آموزشی اضافه خواهد شد و هر مقدار این تاخیر بیشتر شود، روزهای بیشتری به این زمان اضافه می شود.
به گزارش قائم به نقل از مهر، رئیس جمهور روز گذشته اعلام كرد، درباره روز شروع به كار مراكز آموزش عالی در هفته آینده بحث و تصمیم گیری خواهد شد.

1399/01/04
21:21:38
5.0 / 5
3353
تگهای خبر: آموزش , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱