قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

سیاستها و برنامه های آموزش مجازی دانشگاه علمی كاربردی تشریح شد

سیاستها و برنامه های آموزش مجازی دانشگاه علمی كاربردی تشریح شد

قائم: نشست رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی با روسا و سرپرستان واحدهای استانی این دانشگاه به صورت ویدئو كنفرانس انجام شد در این جلسه سیاستها و برنامه های آموزش مجازی دانشگاه تشریح شد.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه جامع علمی كاربردی، با حضور محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی و روسا و سرپرستان واحدهای استانی این دانشگاه، نشستی در سازمان مركزی دانشگاه جامع علمی كاربردی اجرا شد.
رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی در این جلسه كه به صورت ویدئو كنفرانس برگزار شد، به ارائه گزارشی از برنامه ها و دستاوردهای این دانشگاه در سال ۹۸پرداخت.
امید، ضمن تبریك سال جدید و باتوجه به شیوع بیماری كرونا و تعطیلی كلاس های حضوری و مراكز آموزشی، از آغاز فعالیت آموزش های مجازی به دانشجویان این دانشگاه در تمامی واحدهای استانی دانشگاه جامع علمی كاربردی از ۱۶ فروردین ۹۹ آگاهی داد.
در این جلسه، فرصتهای هم اندیشی به وجود آمده بوسیله فضای مجازی و ارسال دستورالعمل در پروسه های اجرای مباحث آموزشی مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد بخشنامه های مربوطه بوسیله ستاد مركزی به واحدهای استانی ارسال شود و مراكز آموزشی تحت نظارت این دانشگاه می بایست از واحد استانی خود پیگیر باشند.


منبع:

1399/01/20
19:22:08
5.0 / 5
2949
تگهای خبر: آموزش , بیماری , دین , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲