قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
دانشگاه الزهرا اعلام كرد؛

تخلیه خوابگاه های الزهرا حداكثر تا 22 مرداد

تخلیه خوابگاه های الزهرا حداكثر تا 22 مرداد

به گزارش قائم دانشگاه الزهرا اعلام نمود:  دانشجویان ساكن در خوابگاه های دانشجویی باید حداكثر تا 22 مردادماه نسبت به تخلیه و تحویل اتاق ها اقدام نمایند.به گزارش قائم به نقل از مهر، دانشگاه الزهرا اعلام نمود دروس مقطع کارشناسی دانشگاه الزهرا در نیمسال اول سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بصورت مجازی انجام می شود.
همچنین بر طبق مصوبات هیات رئیسه و مصوبات کمیته پیش گیری از کرونا، بمنظور آماده سازی خوابگاه های دانشجویی برای پذیرش دانشجویان واجد شرایط ارشد و دکتری در سال تحصیلی جدید، دانشجویان ساکن در خوابگاه های دانشجویی باید حداکثر تا ۲۲ مردادماه نسبت به تخلیه و تحویل اتاق ها اقدام نمایند.
براساس این گزارش، دانشجویان باید تا ۲۲ مردادماه به خوابگاه فرزانگان مراجعه و نسبت به تحویل وسایل و تخلیه اتاق خود اقدام نمایند. بنا بر تاکید دانشگاه مهلت اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نیست.
اداره امور خوابگاه های دانشگاه در صورت عدم مراجعه دانشجویان به خوابگاه تا تاریخ مقرر، نسبت به تخلیه اتاق ها و انتقال وسایل دانشجویان به انبار اقدام نموده و هیچگونه مسئولیتی در قبال جابجایی، مفقود شدن و.. وسایل دانشجویان به عهده نخواهد گرفت.
دانشجویان فقط می توانند همه روزه از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه برای جمع آوری وسایل و تخلیه اتاق به خوابگاه مراجعه کنند. به سبب حفظ سلامتی در شرایط پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، امکان حضور دانشجویان عزیز در خوابگاه بعد از ساعت ۱۴ و ۳۰ و یا اقامت آنان در خوابگاه فراهم نیست.
معاونت دانشجویی دانشگاه همین طور اعلام نموده ایت که شرایط آموزشی و پژوهشی دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در سال تحصیلی جدید متعاقبا بوسیله معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.


منبع:

1399/05/11
15:02:35
5.0 / 5
2017
تگهای خبر: آموزش , بیماری , دكتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم