قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
در جمع خبرنگاران مطرح شد:

۵ هزار و ۳۰۰ شركت دانش بنیان در كشور فعال گردیده است

۵ هزار و ۳۰۰ شركت دانش بنیان در كشور فعال گردیده است

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: هم اكنون در كشور 5 هزار و 300 شركت دانش بنیان در حال فعالیت هستند.به گزارش قائم به نقل از مهر، سورنا ستاری عصر دوشنبه در حاشیه آئین افتتاح مرکز نوآوری ورامین که با حضور مسئولان شهرستانی انجام شد در جمع خبرنگاران گفت: جوانان ورامین نشان داده اند که می توانند تحولات شگرفی را در کشور ایجاد کنند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینکه شهدایی همچون شهیدان ستاری و اردستانی که زاده این منطقه هستند و مایه فخر کشور محسوب می شوند اظهار داشت: این شهدا نشان دادند که وقتی روی بچه های کویر سرمایه گذاری صورت بگیرد برای کشور افتخار آفرینی می کنند.
وی با اشاره به اینکه در حوزه های اقتصاد دانش بنیان امسال در سطح کلان کشوری برنامه های زیادی را در نظر گرفته شده است بیان داشت: به جهت اینکه در شهرستان برنامه های دانش بنیان مؤثر باشند و رخ دهند باید توسط مسئولان پیگیری شود.
ستاری عنوان داشت: اتفاقی که امروز در این منطقه افتاد اتفاق خوبی است و اینکه جهاد کشاورزی تصمیم گرفته که درب های این مکان باز شود و جوانان دارای ایده و نوآوری از این امکانات بهره مند شوند ما نیز آمادگی داریم که تیم ها را حمایت کرده و برای توسعه زیرساخت و هزینه های موجود مساعدت های لازم را داشته باشیم که انشاالله باید منتظر اتفاقات خوب برای شهرستان باشیم.
وی در ادامه به برنامه های تدوین شده در حوزه تامین امنیت غذایی کشور اشاره نمود و اظهار داشت: بخش عمده ای از این برنامه به حوزه کشاورزی و اصلاحاتی که باید در این عرصه صورت بگیرد بر می گردد و ورامین به سبب داشتن پتانسیل ذاتی کشاورزی شرکت های علاقمند در این عرصه ها امکان توسعه دارند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عنوان داشت: هم اکنون ۵ هزار و ۳۰۰ شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد که مشغول فعالیت هستند.

1399/05/21
14:20:00
5.0 / 5
1916
تگهای خبر: امنیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳