قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
میرتاج الدینی در گزارش قائم مطرح كرد؛

نامه قالیباف به دفتر رهبری درباره مخالفت مجلس باطرح پیش فروش نفت

نامه قالیباف به دفتر رهبری درباره مخالفت مجلس باطرح پیش فروش نفت

به گزارش قائم نماینده مردم تبریز در مجلس اظهار داشت: رئیس مجلس شورای اسلامی نامه ای را به دفتر مقام معظم رهبری ارسال كرده و در آن مخالفت مجلس با پیشنهاد دولت در خصوص پیش فروش نفت را مطرح كرده است.حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلان اینکه تصمیمات در جلسات شورای هماهنگی سران قوا باید با اجماع صورت گیرد، اظهار داشت: این در حالیست که رئیس مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد دولت در خصوص طرح پیش فروش نفت مخالفت کرده است.
وی متذکر شد: رئیس مجلس شورای اسلامی و رؤسای کمیسیون های اقتصادی و برنامه و بودجه در جلسه شورای عالی هماهنگی سران قوا نظر مجلس را درباره طرح مذکور اعلام نموده اند اما نظرات مجلس در متن نهایی اعمال نشده است.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نظر مجلس در متن این طرح اعمال نشده است، چونکه نظر مجلس آن است که فروش نفت در بازار بورس باید به صورت واقعی باشد اما نظر دولت آن است که فروش نفت در چارچوب اوراق سلف صورت گیرد.
میرتاج الدینی بیان کرد: بر این اساس رئیس مجلس شورای اسلامی نامه ای را به دفتر مقام معظم رهبری ارسال کرده و در آن مخالفت مجلس با پیشنهاد دولت در خصوص پیش فروش نفت را مطرح کرده است.


منبع:

1399/05/26
23:55:51
5.0 / 5
1840
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲