قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

توهین به اسلام بدلیل ترس ازظهورتمدن اسلامی وسقوط نظم آمریكایی است

توهین به اسلام بدلیل ترس ازظهورتمدن اسلامی وسقوط نظم آمریكایی است

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محكومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید و پیامبر اسلام(ص) اطلاعیه ای صادر كرد.


به گزارش قائم به نقل از مهر، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در اطلاعیه ای با اشاره به اهانت اخیر غربی ها به قرآن کریم در اطلاعیه ای اعلام نمود: اقدامات ضد اسلامی جنون آمیز در بستر یک منطق آمریکایی شکل گرفته است و آن خطر ظهور تمدن اسلامی و بر هم خوردن نظم جهانی آمریکایی است. متن این اطلاعیه به شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم
حادثه دردناک و شرارت آمیز اهانت به ساحت مقدس قرآن مجید و سوزاندن مصحف شریف الهی جنایتی بزرگ و غیرقابل گذشت است. این حرکت گرچه توسط تعدادی از جاهلان حقیر و بداندیش واقع شد اما پشت پرده های پیچیده و کینه توزانه ای دارد که در یک زنجیره پلید در حال فعالیت است و خصمانه ضد مقدسات اسلامی کار می کند.
سیاست خصمانه اسلام ستیزی که توسط صهیونیسم بین الملل و استکبار جهانی هدایت می شود در اندیشکده ها و سازمان های صهیونیستی آمریکا و برخی دولت های اروپایی طرح ریزی شده و برای اجرا به مزدوران جنایت کار سپرده می شود.
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم این اقدام شنیع و همینطور بازنشر کاریکاتورهای اهانت آمیز نسبت به رسول اکرم (صلی الله ضد و آله و سلم) را محکوم می کند و اعلام می دارد:
امت اسلامی و همینطور هر انسان آزاده و متفکری این اقدام را محکوم می کند و با آن مقابله عالمانه و عمیق خواهد نمود. اقدامات ضد اسلامی جنون آمیز در بستر یک منطق آمریکایی شکل گرفته است و آن خطر ظهور تمدن اسلامی و بر هم خوردن نظم جهانی آمریکایی است. امروز اسلام دشمن درجه اول استکبار و جریان کفر و ظلم بین المللی است و به همین خاطر با تمام قوا به مصاف اسلام و امت اسلامی آمده اند.
ما در مقابل اسلام هراسی و اسلام ستیزی منفعل عمل نخواهیم کرد و بااراده بیشتری به تعمیق و ترویج معارف قرآنی خواهیم پرداخت. نور پر فروغ قرآن و شکوه و عظمت این مصحف شریف که سرشار از معارف الهی و انسانی است با جان و نفوس مسلمین گره خورده است و هیچگاه خاموش نخواهد شد.
نهادهای بین المللی اسلامی و اندیشمندان جهان اسلام، خط خبیث اسلام ستیزی را بشناسند و ریشه های این شجره ملعونه را قطع کنند. اهانت به ساحت مقدس نبی اکرم (صلی الله ضد و آله و سلم) و قرآن کریم با بهانه آزادی عقیده در حقیقت ذبح آزادی و مثله مثله کردن جنایت آمیز عقیده است.
لازم است وزارت محترم امور خارجه و نهادهای حقوقی بین المللی قاطعانه نسبت به این اهانت های زنجیره ای و هدفمند واکنش نشان دهند و از اندیشه و اعتقاد بیشتر از یک و نیم میلیارد مسلمان دفاع کنند.«الاسلام یعلوا و لایعلی علیه» حقیقتی است که امروز به یک واقعیت عینی تبدیل گشته است و شیطان های بزرگ و کوچک را از بلاد اسلامی و همینطور حکومت بر مستضعفان جهان رجم و طرد خواهد نمود.
(وَاللهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کرِهَ الْکافِرُونَ) (الصف: ۸) والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته محمد یزدی رئیس شورایعالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم


منبع:

1399/06/14
17:13:45
5.0 / 5
2018
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵