قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

استاد برجسته پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران درگذشت

استاد برجسته پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران درگذشت

قائم: سید محسن حبیبی، استاد دانشكده شهرسازی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران دعوت حق را لبیك گفت.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه تهران، هیأت رئیسه دانشگاه تهران در پیامی درگذشت استاد برجسته پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است؛
با نهایت تأسف و تأثر با خبر شدیم استاد برجسته دانشگاه تهران و چهره نامدار عرصه معماری ایران، دکتر سید محسن حبیبی، استاد دانشکده شهرسازی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه، دعوت حق را لبیک گفته و رخ در نقاب خاک کشیده است.
این استاد دانشور و فرهیخته علاوه بر چهل سال آموزش و تربیت دانشجویان و تألیف و ترجمه آثار علمی و پژوهشی ارزشمند، سالیان زیادی در سمت های مختلف اجرایی دانشگاهی خدمت کرده است که همچون می توان به ریاست دانشکده هنرهای زیبا و عضویت اثربخش و کلیدی در شورای معماری دانشگاه تهران و شورای مدیریت شهر دانش دانشگاه اشاره نمود. بی گمان ثمرات این فعالیت ها در کارنامه پربار و پربرکت این استاد فرهیخته، همیشه بعنوان باقیات الصالحات، ماندگار خواهد ماند.
هیأت رئیسه دانشگاه تهران ضمن ابراز تأثر عمیق، درگذشت این استاد برجسته را به خانواده سوگوار ایشان، دانشجویان، استادان و همه مستفیدان از محضر این استاد دانشور تسلیت گفته، رحمت و غفران واسعه الهی را برای آن مرحوم و اجر و شکیبایی برای بازماندگان از درگاه خداوند منان مسئلت می نماید.


منبع:

1399/07/07
13:38:32
5.0 / 5
1946
تگهای خبر: آموزش , دكتر , مدیریت , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳