قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت

رصد فعالیتهای فرهنگی دانشجویان علمی كاربردی در شرایط كرونا

رصد فعالیتهای فرهنگی دانشجویان علمی كاربردی در شرایط كرونا

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی كاربردی اظهار داشت: روش اجرای فعالیتهای فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در شرایط كرونا رصد و پایش می شود.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، سیداحمدرضا پیش بین از ضرورت پیگیری فعالیتهای فرهنگی در مرکز آموزشی و استفاده از کلیه ظرفیت های فضای مجازی برای اجرای فعالیتهای فرهنگی در سال تحصیلی جدید این دانشگاه اطلاع داد.
وی اظهار داشت: نظر به نقش و جایگاه فعالیتهای فرهنگی در ایجاد نشاط، پویایی و رشد استعدادهای دانشجویان، جلسات تخصصی فرهنگی ودانشجویی به صورت منطقه ایی و با حضور رؤسا، مدیران و کارشناسان فرهنگی واحدهای استانی به صورت مستمر و از راه ویدئو کنفرانس برگزار می­ شود.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی اضافه کرد: جلسه مناطق دانشگاه جامع علمی کاربردی متشکل از استان های(مازندران، گلستان، گیلان) منطقه ۲ و (آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان، اردبیل) منطقه ۳ به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید و پیشنهادها و نقطه نظرهای کارشناسان و مسئولین جهت هم افزایی بیشتر دریافت و جمع آوری شد.
پیش بین اضافه کرد: جلسات مناطق دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت جدی ادامه خواهد داشت و روند فعالیتهای فرهنگی در مناطق ۹ گانه این دانشگاه مورد پیگیری و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

1399/07/23
23:45:49
5.0 / 5
1372
تگهای خبر: آموزش , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان قائم