قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
مربوط به فراخوان شهریور؛

آغاز ثبت نام جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ها از فردا

آغاز ثبت نام جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ها از فردا

پروسه ثبت نام متقاضیان بیست و چهارمین فراخوان جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مربوط به فراخوان شهریور 99 از فردا شنبه 10 آبان ماه شروع می شود.به گزارش قائم به نقل از مهر، برنامه زمـان بندی بیست و چهارمین فـراخـوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پـیمانـی و طـرح سـربـازی) دانـشگاه ها و مـؤسسات آموزش عـالی و پژوهشی کـشور مـربوط بـه فـراخـوان شهریور ۹۹ اعلام گردید.
بر اساس این فراخوان، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از ۱۵ شهریورماه تا ۱۶ مهرماه ۹۹ فرصت داشتند، اعلام نیاز کنند، بررسی اعلام نیاز دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و تخصیص ظرفیت توسط مرکز نظارت از ۱۹ مهرماه ۹۹ آغاز و تا ۳۰ مهر ماه ۹۹ ادامه داشت.
دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از ۳ آبان ۹۹ الی ۹ آبان ۹۹ برای تطبیق نیاز با تاییدیه مرکز نظارت فرصت داشتند.
فراخوان جذب اعضای هیأت علمی نیز از فردا شنبه ۱۰ آبان ۹۹ آغاز و تا ۱۸ آذر ۹۹ ادامه خواهد داشت. دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از ۲۲ آذر ۹۹ تا ۲۲ اسفند ۹۹، باید به بررسی اولیه پرونده متقاضیان با نظر هیأت اجرائی جذب دانشگاه ها اقدام نموده و پرونده های متقاضیان دارای شرایط اولیه را به کمیته های بررسی توانایی های علمی و صلاحیت عمومی ارسال نمایند.
همچنین دانشگاه ها از ۲۲ آذر ۹۹ تا ۲۲ اسفند ۹۹ فرصت دارند، نتیجه بررسی صلاحیت علمی و عمومی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را اعلام نموده و هیأت اجرائی جذب دانشگاه ها تصمیم لازم را اتخاذ کنند همین طور دانشگاه ها در طول این مدت باید پرونده متقاضیان مورد تأیید هیات اجرائی جذب دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی را به دبیرخانه هیأت مرکزی جذب ارسال نمایند.
مرکز جذب هیأت علمی نیز از ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ الی ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ فرصت دارند پرونده متقاضیان را در مرکز جذب بررسی و در هیأت مرکزی طرح کنند، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی حداکثر تا یک تیر ۱۴۰۰ فرصت دارند نتیجه نهایی را به متقاضیان اعلام کنند.

1399/08/09
23:21:05
5.0 / 5
1289
تگهای خبر: آموزش , دین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳