قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
زمان و نحوه ثبت نام؛

اعلام نتایج انتخاب رشته كنكور ۹۹ دانشگاه آزاد

اعلام نتایج انتخاب رشته كنكور ۹۹ دانشگاه آزاد

قائم: نتایج انتخاب رشته متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شركت كننده در آزمون سراسری سال 99 اعلام گردید.به گزارش قائم به نقل از دانشگاه آزاد، داوطلبانی که در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب رشته کرده اند می توانند با مراجعه به سامانه www.azmoon.org با درج کد ملی و کد دسترسی نتیجه انتخاب رشته خودرا مشاهده کنند.
پذیرفته شدگان می توانند روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ ۱۱و۱۲ آبان ماه با مراجعه به سامانه آموزشیار به آدرس edu.iau.ac.ir و مطابق جدول زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام خود به صورت مجازی اقدام نمایند.
لازم به ذکر است آن دسته از داوطلبانی که نتایج آنها به صورت ذخیره اعلام شده است لازم است طی روزهای یکشنبه و دوشنبه مورخ ۱۱و۱۲ آبان ماه با مراجعه به سامانه www.azmoon.org نسبت به ثبت اعلام آمادگی خود برای ثبت نام به صورت اینترنتی اقدام و رسید دریافت نمایند. عدم مراجعه در زمان اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام می باشد و هیچ گونه درخواستی بعد از زمان اعلام شده دریافت نخواهد شد.
پس از انقضای مهلت ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی، زمان و چگونگی ثبت نام ذخیره هایی که در موعد مقرر فرم اعلام آمادگی را تکمیل نموده اند اعلام خواهد شد.
پذیرفته شدگان رشته های با آزمون ۱۳۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام به راهنمای ثبت نام که در سامانه این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ir قرار گرفته است مراجعه کنند.


منبع:

1399/08/10
23:14:30
5.0 / 5
1318
تگهای خبر: آموزش , اسلام , اسلامی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان قائم