قائم فرهنگ مهدویت
قائم : فرهنگ مهدویت
در گزارش قائم اعلام شد:

جلسه طهرانچی با تشكل های دانشجویی در روز 16 آذر

جلسه طهرانچی با تشكل های دانشجویی در روز 16 آذر

قائم: سرپرست اداره كل تشكل های سیاسی-اسلامی دانشگاه آزاد از جلسه تشكل های مختلف دانشگاه آزاد با طهرانچی به مناسبت 16 آذر آگاهی داد.محمد روزبهانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به ویژه برنامه های دانشگاه آزاد در روز ۱۶ آذر، اظهار داشت: یکی از برنامه های اصلی در روز ۱۶ آذر، جلسه اعضای تشکل های دانشگاه آزاد با رئیس دانشگاه است که روز یکشنبه با حضور حدود ۲۰ نفر از اعضا و رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود.
سرپرست اداره کل تشکل های سیاسی-اسلامی دانشگاه آزاد اضافه کرد: معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد نیز در تدارک برگزاری یک جلسه وبیناری پرسش و پاسخ با فعالان فرهنگی و تشکل های سراسر کشور در یکشنبه شب و یا دوشنبه است.
وی در ادامه اشاره کرد: از روسای واحد و معاونان فرهنگی و اجتماعی نیز خواسته شده در جلسات مجازی با تشکل های دانشجویی و جلسات پرسش و پاسخ آنها حضور یابند و مشارکت فعالی داشته باشند، متولی برگزاری این جلسه ها خود تشکل ها هستند نه معاونان و روسا. از طرف دیگر گفتگوهای مستقیمی با برخی فعالان دانشجویی برنامه ریزی شده و در صدد هستیم نظرات و انتقادات آنها را بشنویم.
روزبهانی همین طور از مجازی شدن انتخابات تشکل های دانشگاه آزاد آگاهی داد و اظهار داشت: اوایل هفته آتی مقرر است از سامانه انتخابات تشکل های دانشجویی رونمایی شود تا از این پس انتخابات آسان تر و به صورت مجازی اجرا شود.


منبع:

1399/09/12
13:06:29
5.0 / 5
1170
تگهای خبر: اسلام , اسلامی , بهداشت , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان قائم